DĚLNICKÁ STRANA- OSTRAVA

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

AKTUALITY

 AKTUALITY

≡ 3. června  2008

Národ

     Jedna z definic národa říká, že národ je společenství lidí, žijících po staletí na společném území a mající společný jazyk, kulturu, náboženství a dějiny.

     Bohužel, naše vládnoucí garnitura se snaží, pod diktátem EU a USA, náš národ rozmělnit a zničit. To se netýká jen českého národa, ale všech národů v Evropě. Cílem liberální politiky EU (podporované USA) je zánik všech evropských národů a kultur, tak aby se lidé nehlásili ke svému národu, aby zaniklo vlastenectví, dále co nejvíce infikovat národ běženci a přistěhovalci ze všech koutů světa, aby se lid stal lehce manipulovatelným stádem, které nemá vlastní názor a vlastní myšlenku. Takovému stádu pak stačí k životu fast foody, přihlouplé a jednoduché americké seriály, reality show, coca-cola a marihuana. Pak jsou všichni happy a free.

     Zkuste se dnes na základních školách zeptat na české dějiny?  Například na Jana Žižku. Dozvíte se, že to byl lapka a vrah. Zkuste se zeptat, kdy vznikla ČSR? To se už nenosí, vždyť jsme všichni jedna velká rodina v unii.

     Kladu si otázku, jak do našeho národa zapadají vietnamští trhovci, afričtí a arabští dealeři drog, trvale žijící Ukrajinci, Rusové a další národnosti, které s naší kulturou a dějinami nemají nic společného a kteří ani neumí jazyk. O společném náboženství ani nemluvě. Proč se dává občanství automaticky téměř každému? Jak se občanem může stát osoba, která na našem území pobývala nelegálně po řadu let? Kdo kontroluje fingované svatby prodejných českých blondýn s africkými a arabskými drogovými dealery? I když se takové fingované manželství za čas odhalí, nikdo už nemůže dotyčné osoby vyhostit, protože mají české občanství! V takové absurdní společnosti žijeme.

     V sobotních novinách jsem se dočetl, že se časem v našich ulicích objeví cikánští, ukrajinští a vietnamští policisté. Já si myslím, že by měl Topolánek s Langrem ještě zajet do Tibetu, Kosova, Albánie, Burundi a Nigerie, a naverbovat ještě několik dalších stovek a tisíců policistů tam. Hned by doplnili stav Policie ČR na potřebné množství. Minulý projekt s cikánskými policisty jim nevyšel, protože 90% jich neudělalo testy, včetně českého jazyka. Zbylí, kteří prošli, zase kryli trestnou činnost svého etnika. Zřejmě budou muset na policejní škole slevit ze svých nároků, aby prošlo více posluchačů a aby naše vláda nebyl kárána z Bruselu, že neplní kvóty na policisty z etnik žijících na našem území.

     Jak už jsem se zmínil, cílem politiky EU a naší vazalské vlády je zánik českého národa a vznik bezejmenné masy všech možných ras a etnik, kterou budou lehce ovládat. Kdo se nechce přizpůsobit, je hned označen za xenofobního rasistu, neonacistu a populistu. Je úplně jedno, zda bude u moci ODS nebo soc. demokracie. Vazalská politika zůstane stejná.

     Je na čase vyměnit tyto zrádné partaje a nahradit je nacionálně a zároveň sociálně orientovanými politiky. Proto důvěřujte Dělnické straně a dejte jí ve volbách svůj hlas.

 

Ing. Josef Hendrych

  

≡ 3. června  2008

Pochod v Děčíně zajímá úředníky

     Ohlášená akce v Děčíně proti drogám se pomalu ale jistě stává středem pozornosti. Nejnovější článek ČTK je toho důkazem. Naleznete zde.

Tiskový odbor DS

 

≡ 2. června  2008

Předseda DS reaguje na rozhovor autorů kampaně „Chcete je?“

     Předseda Dělnické strany Tomáš Vandas byl požádán o odpovědi na několik otázek, týkající se rozhovoru autorů kampaně „Chcete je?“. Odpovědi naleznete zde.

Tiskový odbor DS

 

≡ 2. června  2008

Demagogie ministra Julínka

     Ústavní soud zamítl žádost opozice o zrušení protiústavních lékařských poplatků. Jen absolutní naiva si mohl myslet, že naše slavná justiční mafie by konečně vyšla vstříc prostému chudému lidu. Politici se dokonce dohodli na nechutné frašce pro veřejnost, a tak výsledek hlasování ve prospěch modroptáčníků byl těsný o prsa, konkrétně o jeden hlas. Občan si tak v duchu mohl namlouvat, že se i dnes přeci jen najde někdo slušný, hájící zájmy obyčejného lidu, nemyslící toliko na své koryto.

     Mnohem nechutnější bylo ovšem pozdější vyjádření ministra Julínka, který verdikt soudu označil za vítězství českého občana! Věta jako vystřižená z repertoáru nacistického ideologa Josepha Goebbelse! Svá slova Julínek dozajista nemyslel vážně, to jen se od tohoto německého politika naučil, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Tak dlouho je třeba do lidí hučet, že poplatky jsou službou lidu, až občan zmlkne a začne umírat na běžnou chřipku, protože nebude mít na vstupenku k lékaři, přestože celý život platí nemalé zdravotní pojištění!

     Pan Julínek je bezcitný a bezcharakterní demagog, kterému nestačí, že občané této země jsou bezostyšně okrádáni nenasytnými pojišťovnami, ale ještě se lidem vysmívá do obličeje! Alespoň jeho výrok o vítězství pro občany, poté co soud smetl ze stolu návrh na zrušení poplatků, je toho důkazem!

  

Tiskový odbor DS

 

≡ 1. června  2008

Porada Dělnické strany Ústeckého kraje

     V neděli 1. června 2008 se v Chomutově, za účasti předsedy Dělnické strany (DS) Tomáše Vandase, 1. místopředsedy DS Jiřího Štěpánka a místopředsedy DS Petr Kotába, uskutečnila předvolební porada DS pro Ústecký kraj.

     Bylo rozhodnuto, že lídrem DS v Ústeckém kraji pro nadcházející krajské volby bude Jiří Štěpánek. Druhé místo obsadí bývalý místostarosta Chomutova Ladislav Tůma a třetí místo Petr Kotáb. Dále bylo rozhodnuto o podpoře demonstrace Autonomních nacionalistů proti toleranci a dekriminalizaci drog, která se uskuteční dne 14. června v Děčíně.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 1. června  2008

Cenzura v podání Národní strany

     V neděli 1. června se na internetových stránkách Národní strany (NS) objevil převzatý článek ze serveru Atlas.cz, který informuje o chystaných protestech proti plánovanému pochodu homosexuálů v Brně.

     Ve zmíněném článku je zveřejněn i přetištěný seznam protestujících organizací a vyjádření jejich zástupců k této akci. Ze seznamu však bylo činiteli NS odstraněno vyjádření předsedy Dělnické strany, která odkaz na zmíněný článek na svých internetových stránkách zveřejnila celý, tedy i s vyjádřením předsedkyně NS Petry Edelmannové.

     Národní strana tímto cenzurním zásahem předstírá, že je jedinou politickou stranou, která proti této zvrhlé akci protestuje. Je to jeden z dalších důkazů, které ukazují, že NS je strana nedůvěryhodná, přebírající totalitní komunistické manýry, a že si v žádném případě nezaslouží důvěru občanů.

 

Petr Kotáb

místopředseda DS

 

≡ 1. června  2008

DS podpoří pochod proti toleranci a dekriminalizaci drog

     Za jeden z nejtíživějších problémů naší země považujeme drogy a drogovou kriminalitu. Podle statistik je naše země co do počtu lidí, kteří drogu okusili, na evropské špici. Drogy jsou, jak nás již informovaly deníky, dostupné v každém městě a bez problémů se dostávají i k dětem školního věku.

     Vládní politika je sice represivní, ale podle nás nedostatečně. Již dnes z úst některých politiků zní hlasy podporující dekriminalizaci „měkkých" drog. Jejich uživatelé se legalizace dožadují pomocí pouličních protestů, kde za nečinného přihlížení státních orgánů drogy nejen propagují, ale také užívají. Neustále jsou slyšet hlasy zpochybňující škodlivost drog. Drogová problematika také úzce souvisí s imigrací. Velké procento gangů, které drogy vyrábějí a distribuují, je jiného než českého původu, a s totálním pádem hranic již pro ně není problém drogy převážet do jiných zemí. Region, kde je drogová situace velmi kritická, jsou severní Čechy. Někdo ale už musí říci DOST! Ukázat, že existuje část mládeže, které se drogy hnusí a rázně je odmítá. Radikální mládež, která říká NE drogám, ANO životu.

     Proto si Vás dovolujeme pozvat 14.6.2008 do severočeského Děčína na demonstraci proti legalizaci a dekriminalizaci drog. Akce je řádně nahlášena. Na akci je přísně zakázána konzumace alkoholu. Na akci se chovejte důstojně, dbejte pokynů pořadatelů. Provokatéři a osoby, které budou porušovat pravidla demonstrace, budou z demonstrace vyloučeni.

     Info k akci: Sraz je nahlášen na 14.6.2008 na Východní nádraží v Děčíně v 13:00 (vlak z hlavního nádraží na východ jede 12:16 a 12:41). Pro individuální řešení přesunu nám pošlete e-mail. Pochod končí na Labském nábřeží u "Rogala", kde zazní proslovy. Dělnická strana podporuje tuto akci a vyzývá všechny své členy a příznivce k účasti na ní.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 31. května  2008

České noviny o protestech DS proti pochodu homosexuálů

     Internetové České noviny zveřejnily článek o protestech Dělnické strany vůči plánovanému pochodu homosexuálů Brnem. Naleznete zde. 

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 31. května  2008

Brainwashing po česku

     Tento týden se média zřejmě rozhodla dát na frak všem slušným a poctivým občanům. Alespoň soudě dle reportáží, které jste mohli nalézt na stránkách Lidových novin a MF Dnes. Nejprve napadají legálně registrovanou Dělnickou stranu coby extremisty a neonacisty, posléze jakýsi „psycholog" tvrdí, že adopce dětí pro homosexuální páry je nejen záhodná, ale dokonce prospěšná, neboť takovýto jedinci jsou schopni dát dítěti mateřskou lásku, péči a řádně ho vychovat, a naposledy například jste se na webových stránkách www.seznam.cz mohli dočíst, kterak že to tady neustále diskriminujeme Romy a činíme jim příkoří, které všichni bezmála přirovnávají k praktikám v nacistických koncentračních táborech. Když si pak večer pustíte televizní zpravodajství stanice Nova, máte pocit, že všude kolem vás jsou jen kriminálníci, vrazi, devianti, pedofilní úchylové a mimospolečenská individua. Nakonec jste natolik znechuceni a otráveni, že už nemáte ani náladu tento tristní stav jakkoli komentovat.

     A o to právě jde. Média svými umělými a nepravdivými články úmyslně tlačí na lidskou psychiku s jasným cílem vyvolat u člověka absolutní vnitřní rezignaci a totální pasivitu. Jen tak z člověka uděláte bezmocného otroka, který udělá vše, co mu pán nařídí. Pak přestanete nadávat na politiky a jejich asociální reformy. Přestanete se vzpouzet svým zaměstnavatelům a odhodíte Zákoník práce, kterým jste předtím hájili svá práva. Pak budete tolerovat feťáky, smradlavé bezdomovce, opilé Ukrajince na ulicích a předstírat, že nic nevidíte. Bez koruny v kapse budete zalezlí doma a čekat v chmurách, co vám přinesou černé zítřky a dopředu jste smíření s tím, že se budete mít hůře a hůře. Nakonec se budete těšit na večerní zprávy, protože se masochisticky budete ujišťovat, že žijete v čím dál horším sajrajtu a špíně. Totálně se vzdáte a odevzdáte, a nakonec vám kriminalita, špína a úchylnosti budou připadat zcela normální. Váš mozek bude zcela vygumován, neschopen odporu či náznaku resistence. Je to totéž, jako kdyby vám provedli lobotomii.

      Média nemají za úkol pravdivě informovat, ale lhát a ničit. Mají takovou moc, že si je předchází i samotní politici. Vědí až příliš dobře, že jsou schopni během týdne udělat ze společenské nuly národního hrdinu, stejně tak jsou během stejné doby schopni zničit jakoukoliv veřejně známou osobnost. Hrubián Topolánek se ve svém nabubřelství a megalomanii domníval, že s novináři může vymetat chodník, ale ti mu jeho arogantní chování nyní vrací i s úroky. 

     Noviny nemá cenu číst, pokud nepatříte mezi silné osobnosti, které vědí, že se jim servíruje jen lež a dezinformace. Jedinými skutečně svobodnými a ryze českými novinami, kde se dočtete jen pravdu a nic víc než pravdu jsou Dělnické listy, které patří nám všem a které tvoříme my všichni!

 

Petr Kříž

 

≡ 30. května  2008

Server Atlas.cz o pochodu homosexuálů v Brně

     Internetový server Atlas.cz informuje o protestech proti plánovanému pochodu homosexuálů v Brně. Článek s  vyjádřením předsedy Dělnické strany Tomáše Vandase naleznete zde. 

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 29. května  2008

Další lži o Dělnické straně v MF Dnes

     Již dlouho jsem se tolik nenasmál, jako po přečtení pondělního vydání deníku MF Dnes, ve kterém je Dělnická strana opětovně pranýřována coby extremistická ultrapravicová bojůvka.  Obzvláště mně zaujala zmínka o našem údajném koketování s Národním odporem.

     Proč se radši všichni tito pisálkové nezabývají koketováním ODS s komunisty před pěti lety při prezidentské volbě, kdy nový prezident Klaus přijal v Lánech, jako první ústavní činitel po Listopadu 1989, komunistického představitele Miloslava Grebeníčka?! Ukazuje se, že současná média s nadnárodními majiteli se hodně poučila od svých bolševických předchůdců, kteří za pomoci propagandy a ustavičné lži vypláchli lidem mozky.

     Žijeme v totalitním státě, kde jakýkoliv odpor vůči zlovůli politiků je vnímán jako extremistický či nedemokratický, řečeno dnešní terminologií. Každý slušný občan, který má po krk protiprávních kroků našich vládních představitelů a kterému vadí, že musí žít ve špíně a sajrajtu,  je okamžitě označen za neonacistu, rasistu či xenofoba. Aby se takovýto jedinec podobné hanlivé nálepce vyhnul, musí dodržovat určitá „pravidla". Musí akceptovat, že žijeme v postkomunistické zemi, které z půlky vládnou bývalí bolševici, estébáci a veksláci. Musí akceptovat proud nekvalifikovaných agresivních dělníků z postsovětských zemí, kteří se zde v drtivé většině neumějí chovat a značně se podílejí na zdejší kriminalitě. Musí akceptovat, že český živnostník byl určen k vymření a nakupovat toliko u cizáků, levně sice, ale samé šunty.  Musí dále akceptovat, že bude na ulicích, za bílého dne, permanentně ohrožován špinavými feťáky, opilými bezdomovci, nepřizpůsobivými přivandrovalci a v neposlední řadě pochybnými individui.

     Rozhodne-li se v takovémto případě bránit, hrozí mu obvinění z rasismu, nesnášenlivosti či těžkému ublížení na zdraví. Musí akceptovat, že žít slušně a poctivě pracovat znamená trvalou permanentku do věčné chudoby. A v neposlední řadě musí akceptovat, že v této zemi se zásadně neudělují granty řádné kultuře, ale podporují se pochybné telenovely, zvrhlé reality show a všem je násilně vnucována veřejná homosexualita.

     Až v momentě, kdy přijmeš všechna tato pravidla, vážený občane, budou tě politici a falešní humanisté plácat po ramenou, že jsi konečně pochopil pravou demokracii, tedy snášet osobní příkoří od společensky nepřizpůsobivých jedinců. A kdyby se ti to přeci jen zdálo málo, mám pro tebe zaručený tip. Staň se feťákem, nepracuj, pobírej sociální dávky a ještě se ti dostane lékařské péče zadarmo, aby se neřeklo, jací jsme zlí a nedemokratičtí.

     Pokud tě ani toto nepřinutí stát se zvířetem a podvolit se zákonům této džungle, mám pro tebe poslední tip. Vol Dělnickou stranou, jejímž hlavním cílem je život ve slušné společnosti a bezpečné zemi, kde žádní gauneři a podvodníci rozhodně nemají místo!

 

Petr Kříž

 

≡ 28. května  2008

Homodevianti útočí na dětskou duši

     Zaujal mě nedávno článek na serveru Novinky, kde se Američané bouří kvůli publikaci pro děti, která má pojednávat o homosexuálních tučňácích. Není se čemu divit, kdo by se nebouřil, když už tito úchylové mají takovou drzost, že se pokouší se svou slizkou propagandou vkrást do duší bezbranných dětí, do jejich bezstarostného života snů a her. Je to jasný a nevyvratitelný důkaz o nebezpečnosti této zrůdné úchylky pro celou lidskou společnost a také důkaz toho, že jde o obrovský celospolečenský problém, o kterém je třeba otevřeně mluvit a který je třeba řešit. Je na obrovském omylu ten, kdo si myslí, že něco takového je možné jen v USA, že se to naší země netýká.

     Nedávno Česká televize odvysílala v hlavní vysílací době (tedy v době, kdy se na televizi dívá spousta dětí) dokument, kde se homosexuál židovského původu svou homosexualitou chlubil a chvástal. Ale tím, že patří mezi největší přenašeče viru HIV, že nikdy nepohlédne do očí svému synovi, že je u nich obrovská promiskuita, časté sklony k pedofilii a že to jsou většinou lidé s narušenou psychikou, tak tím se už nepochlubil.

     Ale to jsem trochu odbočil. Říkám si, jak je možné, že to, že jsou takovými pořady ohrožovány naše děti, všem těm ochráncům práv nevadí. Copak je práva dětí nezajímají?  Ale najednou všichni ti Caklové, Tydlitátové a Slačálkové mlčí. Mlčí proto, že s tím souhlasí, jelikož oni nenávidí morálku a tradiční hodnoty, oni si přejí jejich rozvrat a úpadek! Ale ještě pořád existuje dost lidí se zdravým selským rozumem, kteří tomuto říkají NE!  

     Dne 28. června se vůbec poprvé u nás chystá obří pochod homosexuálů, a to v Brně, se sprostým a hluboce urážejícím názvem „Gay Pride“, kde zcela jistě tito sexuální zvrhlíci budou požadovat další práva ohrožující nás všechny. A proto volám všechny slušné lidi jakékoliv víry či politických názorů, volám všechny konzervativce, křesťany i vlastence: splňte svou povinnost pro zdravou společnost, postavte se jim tváří v tvář a dejte jim najevo, co si o nich myslíte! Pro náš lid a naši vlast! Národe, probuď se!


Benedikt Vácha

 

≡ 27. května  2008

Cesta do pekel                                                

     Bylo jen otázkou času, kdy se nad Evropou opět začnou stahovat mraky totality. Nikoliv mraky těch totalit nám dobře známých, ale nové totality, jejíž hřmot je už z dálky slyšet a cítit smrdutý pach z její tlamy; je to totalita pro lidskou zkušenost Evropanů zatím nepoznaná. O to více by v nás měla budit pocit strachu, a o to více bychom měli hned v zárodku proti ní všemi dostupnými prostředky bojovat. Zatím její poslední navštívenka zní: antidiskriminační zákon.

     Dneska už každý myslící občan České republiky ví – nebo by měl vědět - že Evropská unie, kam jsme s takovou slávou spěchali v naději na „lepší budoucnost“ našeho národa, je opět otrocké jařmo nasazené na šíje našich občanů. Zatím se ještě za svobodné myšlení nezavírá – to jenom za vědecké bádání tzv. holocaustu - zatím se ještě nepopravuje. Totalita se musí nejdřív vetřít pod kůži „drtivé většiny“, usadit se v mozcích a srdcích lidí, což je věcí systematické mediální masáže - a teprve potom se budou s chutí „upalovat čarodějnice“. Antidiskriminační zákon je předzvěstí téhle nové doby.

     Ve všech zemích EU se už antidiskriminační zákon ratifikoval, naše země je prý poslední.  Oč vlastně jde v antidiskriminačním zákonu? Naprosto nepřípustně zasahuje do soukromoprávních a vlastnických vztahů, zasahuje do oblastí, jež byly po staletí mezi lidmi  v Evropě formovány etickými a zvykovými zásadami. Pro občany naší země je naprosto absurdní přenesení důkazního břemene na stranu žalovanou, jak o tom říká § 133a, odst. 3 zmíněného zákona. Antidiskriminační zákon je v řadě další zákonné opatření EU – po Listině práv a svobod občana – vedoucí k postupné likvidaci tradiční rodiny, k zostření vztahů mezi muži a ženami, rodiči a dětmi. Cílem je zpřetrhat tradiční vazby mezi lidmi, bílou rasu infiltrovat rasou barevnou, v Evropě vytvořit jakýsi rasový „guláš“ gojímských národů, vlastně novodobých otroků. Jde o zákon, jímž se veřejně ohlašuje nová totalita, jejíž ideologie je čím dál více zřetelná. Řekl bych, že zákon je nesmyslný; ale z hlediska Komise a parlamentu EU, jež povinně vyžadují na všech státech zapojených do Unie zákon implementovat do svého právního systému, jeví se jako dobře promyšlený tah. Dobře si také všímejme, kdo všechno těmto snahám novodobých otrokářů slouží, kdo zákon vítají: jsou to sionisty a zednáři preferované a mediálně prosazované politické strany, levicoví liberálové, homosexuální skupiny, feministky, anarchisté, drogově závislí a pozitivní HIV.   

     President České republiky V. Klaus 16. května 2008 tento tzv. antidiskriminační zákon ze  své pravomoci vetoval, za což mu patří dík. Ukázal tím, že byť liberál v ekonomice, není mu cizí přirozené právo a z něhož vycházející konzervativní duchovní a morální hodnoty, v nichž se Evropa  po dva tisíce let vyvíjela.

     Nicméně, zákon bude opět projednáván v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, a bude přijat. Pochybuje ještě někdo, že nejsme satelitní stát? Cožpak může ještě někdo tvrdit, že naši poslanci v Parlamentu jsou suverénní zástupci suverénního státu a národa?

     Prožil jsem dobu sovětské okupace, ono nadšené vzepětí národa a pak jeho bolest, a zklamání především z našich vedoucích představitelů – nezodpovědných bolševiků, zaprodaných zrůdné ideologii. V Moskvě prodali národ, „uzavřeli smlouvy“ a pak si je nechali od parlamentu – byť tehdy loutkového – odhlasovat. Z téměř tři sta poslanců jen čtyři stateční byli proti! Ti pak skončili v ghettu nekonformních občanů na periférii společnosti. Československá televize tenkrát se ptala několika poslanců, proč zvedli pro diktát z Moskvy ruku. Odpověď byla vždy stejná: museli jsme…!

     Podobně se chovají naši dnešní poslanci. I oni říkají: prý musíme zákon schválit!

     Není to pravda, nic se nemusí, pokud je to v rozporu se svědomím člověka. Poslanec má  obrovskou odpovědnost nejen za sebe, ale i za ty občany, kteří mu dali mandát. Nejvyšším principem k jejich rozhodování má být svědomí opřené o morální a duchovní hodnoty odvozené z přirozeného práva. Řídí se tím v Parlamentu naši poslanci při svém rozhodování? 

 

Mgr. Ladislav Malý

 

≡ 26. května  2008

Antifa opět v akci

     Říkají si Antifašistická akce a poznáte je velmi snadno. Již na dálku zapáchají, v ruce téměř vždy drží krabici levného vína a v jejich kapsách naleznete nezbytnou výbavu pro aplikaci drog. Je jim vlastní zbabělost a útočí pouze ze zálohy anebo v mnohonásobné přesile. Podle vlastních slov bojují proti fašismu, nacismu a bolševismu.

     Jejich boj proti všemu zlu světa spočívá v ničení čehokoliv, co jim přijde do cesty. Pod rouškou tmy a vlivem drog hrdinně stříkají kradenými spreji po zdech domů mnohdy záhadné nápisy, kterým následně nerozumí ani sám jejich autor, neváhají demolovat výstavy, napadat slušné občany naší země jen kvůli jejich krátkému sestřihu vlasů a dokonce se ani neštítí hanobit památku zemřelých. Ukazuje to jejich „hrdinská“ akce v Litvínově, kdy zcela zničili věnec, kterým přátelé uctili památku Miloše Reha na místě, kde byl zavražděn. Dílo zkázy bylo opravdu dokonalé a „mužní“ bojovníci z Antify mohli ulehnout ke spánku šťastni, jak to těm „náckům“ zase nandali.

     Antifa tímto činem opět zcela zřetelně ukázala to, co již mnozí občané dávno vědí. Že je pouhou smrdutou žumpou, do které se slézají ta nejhorší individua, jaké si jen lze představit. Hanba jim!


Petr Kotáb

               

≡ 25. května  2008

Facka Srbsku

     Česká vláda uznala samostatné Kosovo. Stalo se tak po více než třech měsících od doby, kdy albánští teroristé prohlásili část srbského území za svůj stát, bez ohledu na platnou rezoluci OSN. Topolánkův kabinet již od počátku dával najevo ochotu podpořit Kosovo, nicméně, jak poznamenal ministr zahraničí Schwarzenberg, čekali jsme, jak se zachovají velmoci. Vskutku rozhodný čin vlády (ne)samostatného státu.

     Usnesení české vlády potvrdilo, že slušnost, vděk a solidarita, to jsou pro naši vládní garnituru pojmy zcela prázdné. Zatímco Srbové byli vždy ochotní přispěchat tehdejšímu Československu na pomoc, ať již v období před druhou světovou válkou nebo po sovětské okupaci v roce 1968, my, Češi, podporujeme vojenskou agresi NATO, okupaci části srbského území a nakonec uznáváme stát jejich nepřátel. Právem se mohou cítit Srbové uraženi a odvolávají z Prahy svého velvyslance. V této souvislosti je nutné pochválit krok prezidenta Václava Klause, jenž vyjádřil pocity nad uznáním Kosova jedním slovem: stud.  

     Češi uštědřili Srbům a mezinárodnímu právu pomyslnou facku. Příště to však může být jinak a v roli oběti se klidně můžeme ocitnou i my. Nebo snad tušíme, jakou roli nám v budoucnu strůjci nového světového řádu přichystají?  

 

Tomáš Vandas

               

≡ 24. května  2008

 Židé a jejich stát

     Letos v květnu tomu bylo šedesát let, co vznikl stát Izrael. Stojí za to si jeho genezi čas od času připomenout, neboť metody, jimiž Židé svůj stát připravovali a posléze vytvořili, jsou pořád aktuální, pořád se s nimi setkáváme. Ať už na mezinárodní scéně politiky, či domácí.

     Na počátku stála myšlenka některých židovských intelektuálů o vytvoření svého státu. Byl to vlastně sen, jehož uskutečnění vyžadovalo semknutí aspoň těch nejbohatších Židů celého světa, shromáždění finančních prostředků, proniknutí židovských intelektuálů do vrcholné světové politiky gojímských států a v neposlední řadě přesvědčení co nejvíce gojímských národů celého světa o nutnosti zřídit židovský stát. V druhé půlce devatenáctého století neuskutečnitelná vize.

     V roce 1897 se ve švýcarské Basileji konal kongres předních světových židovských intelektuálů, bankéřů a průmyslníků za účelem vytvoření politického programu Sionismu, jehož konečným cílem mělo být vytvoření státu Židů. Na kongresu byly přijaty tajné operační materiály pro zásadní změny ve světovém uspořádání. Dokumenty, jež se neměly dostat do rukou gojímů, však zřejmě indiskrecí – neboť Židé ze všeho nejvíc milují peníze – se dostaly na světlo Boží. Dokumenty z basilejského jednání jsou dnes dokonce volně přístupny na internetu pod názvem Protokoly sionských mudrců.

 

Mgr. Ladislav Malý

(celý článek naleznete …zde)

 

≡ 22. května  2008

Homosexuálové v Brně: DS bude monitorovat situaci

     Zpravodajský server iDNES.cz si Dělnickou stranu zřejmě v poslední době „oblíbil“. V nejnovějším článku informuje o odmítavém stanovisku Dělnické strany v souvislosti s plánovaným pochodem homosexuálů v Brně, který se má uskutečnit dne 28. června. Článek naleznete zde.

 
Tiskový odbor DS

 

≡ 22. května  2008

Co je extrém

     Liberalisté označují nepohodlné názory nálepkou „extrémní“. To není výdobytek polistopadové garnitury, s tímto „hrůzným“ termínem operovali například komunisté ve své propagandě. V podstatě tak činí každý režim v boji proti své opozici, která je náhodou vidět a slyšet.

     Slovo extrém můžeme směle používat i my, nacionalisté. Je totiž mnoho jevů v naší společnosti, jež každý zdravý rozum odsoudí jako extrémní. Například:

Rozpad tradiční rodiny a její „nahrazení“ společností samotářů, kteří svůj život obětují kariéře. 

Z toho vyplývající mizivá porodnost pro budoucí léta a ohrožení existence národa a jeho kultury.

Otevřená propagace homosexuality a jiných úchylek.

Otevřená propagace drog a jejich volné šíření na školách.

Nahrazení tradiční víry, náplně života, zábavou a konzumem pod heslem „žít znamená užít“.

Výchova dětí médii, které je od útlého věku vedou k brutalitě, sexu a bezduché zábavě.

Absence duchovních autorit a myslitelů ve společnosti – jejími veřejnými ikonami se stali herci, zpěváci a pornoherci.

Úpadek kultury, zjevný třeba v architektuře oficiálním návrhem Kaplického chobotnice v blízkosti Pražského hradu.

Úpadek justice: soudci ruší verdikty soudců, případně je rovnou žalují.

Politický systém založený na parlamentní demokracii a pluralitě názorů, ačkoliv bezmála dvacet let vládnou stále titíž a jejich odpůrci jsou kriminalizováni.

     Našla by se jistě celá řada dalších extrémů. Z výše uvedeného jasně vyplývá, že extremisté nejsou v ulicích, nýbrž v politice, kultuře a justici. Jejich oporou jsou v každé době početní kariéristé, kteří před společnými hodnotami upřednostňují vlastní úspěch. Oni se drží moci. Na ulici skončili tradicionalisté.

     My nechceme experimentovat se společností pod rouškou „pokroku“, ale hlásíme se k odkazu svých předků  – totiž k víře, rodině a důstojnému životu.

 

Martin Kněžický

               

≡ 21. května  2008

Pietní pochod – Reho 2008

     V sobotu 17. května se v Mostě a následně Litvínově uskutečnila vzpomínková akce za Miloše Reha, který byl před devíti lety zavražděn v Litvínově cikánským kriminálníkem.

     Účastníci pietního shromáždění se sešli na mosteckém vlakovém nádraží, odkud se přesunuli najatými autobusy na hřbitov, kde minutou ticha, položením květin a zapálením svíček uctili památku zavražděného kamaráda. Poté následoval přesun do Litvínova. Hlavní pořadatel akce zde na místě vraždy přednesl krátký projev, po kterém následoval pokojný průvod městem na náměstí, kde zazněly hlavní projevy.

     Jako první vystoupil místopředseda Dělnické strany (DS) Petr Kotáb, který přítomným přednesl zdravici předsedy DS Tomáše Vandase. Poté s hlavním projevem promluvil pořadatel akce Petr Cicko a následně byla akce v poklidu ukončena.

 
Tiskový odbor DS

 

≡ 20. května  2008

iDNES a Eichler: kombinace novinářské žumpy

     Dělnická strana je opět středem pozornosti serveru iDNES.cz a v hlavní roli nikdo jiný, než známý hajlující „novinář“ Pavel Eichler. Jeho nejnovější článek pod názvem „Napojení na neonacisty Dělnické straně voliče nepřivede, soudí politolog“ (naleznete zde), je tradiční kombinací lží a pomluv, ke kterým se toto pochybné individuum uchyluje velmi často. Jen jedna poznámka: je zajímavé, že ač je DS neustále vyobrazována jako malá a bezvýznamná strana, mají média o naší činnost stále větší zájem… 

 
Tiskový odbor DS

 

≡ 18. května  2008

Policie ČR: Pomáháme a chráníme!

     Minulou neděli, za doprovodu hlasitého hlomozu označovaného za hudbu, vyrazili do pražských ulic feťáci, aby podpořili již dlouho diskutovaný návrh na legalizaci lehkých drog. Kolemjdoucí, včetně mladých rodin s dětmi, tak měli možnost spatřit absolutně sjetá individua, chovající se jak stádo zvěře. To vše za asistence hrstky policistů. Když Dělnická strana konala 1. května shromáždění na počest všech pracujících, asistovala zde bezmála tisícovka policistů, včetně koňské jízdy a vrtulníku. Na rozdíl od výše jmenovaného případu zde nedošlo k žádnému porušení zákona, a tak si pan Langer mohl spokojeně mnout ruce, že vyhodil pár miliónů za nic. A proč by ne. Od příště se policistům nebudou vyplácet extra mzdy za práci o svátcích či přesčasy, tak si klidně takovéto ztráty může dovolit!

     Tento víkend se koná VII. sjezd KSČM, která se na počátku roku veřejně přihlásila k revolučnímu odkazu marxismu-leninismu a únorovému převratu z roku 1948. Na tomto sjezdu se bude probírat legalita Února, návrat ke stalinistickému modelu, znárodnění a zrušení soukromého vlastnictví. Přesto vše tato protizákonná činnost prochází bez povšimnutí. „Expert" na extremismus Pavel Mareš nebije na poplach a pisálek MF Dnes  Eichler nevěnuje obsáhlý článek o komunistické zlovůli. Opět se ukazuje, jak funguje „demokracie" v tomto státě. Feťáci mohou veřejně užívat drogy a vyřvávat beztrestně své bludy, bolševici hlásají své revoluční teorie, ačkoliv něco podobné je protiprávní a dokonce zcela nesmyslně vyhazujeme peníze za Ústav pro studium totality. Jak to, že najednou není slyšen pan Žáček, který tvrdí, že tato tolik finančně náročná instituce vznikla jen proto aby se komunismus již nikdy nenavrátil?! Co více než sjezd strany vyznávající totalitní zásady a obhajujíce procesy 50.let může být potencionálním nebezpečím?

     Ne tady je to jinak. Žijeme v české demokracii, kde politici lžou, podvádí své občany a právo platí jen pro bohaté. Nejsou špatnými feťáci, komunisté, kriminálníci, zlodějíčkově. Špatnými jsou ti z Dělnické strany! Světe div se, oni si dovolují kritizovat tu naší nejlepší vládu a skvělé reformy pro lidi! Jim vadí, že naši drazí přistěhovalečtí kamarádi berou našim občanům práci, chovají se jako zvěř a ještě se podílejí na kriminalitě! Jim vadí, že jsou občané okrádáni a tlačeni na společenské dno! Je toto vůbec možné?

     Pan Langer vyhodí další miliony, když nechá vybavit Policii ČR novými modely služebních aut. Současný nápis na kapotě každého z nich - POMÁHÁME A CHRÁNÍME - by měl být v závorce doplněn o jména těch, které policie ve skutečnosti chrání. A to konkrétně podvodníky, kriminálníky, feťáky a nepřizpůsobivé přivandrovalce!

 

Petr Kříž

 

≡ 17. května  2008

Týden plný špinavostí

     Dělnická strana je v poslední době stále častěji terčem nenávistných reakcí a komentářů sdělovacích prostředků, které jsou logickým vyústěním zvyšující se popularity a zájmu o činnost DS.

     Pozadu v tomto směru nezůstal ani časopis Týden, jenž si ve článku „Čeští neonacisté spustili další polovojenskou jednotku“ (naleznete zde), bere na paškál Ochranné sbory Dělnické strany. Nemá ani cenu příliš hodnotit toto „dílo“, které je snůškou lží a pomluv. Dělnická strana bude reagovat jediným možným způsobem: žalobou.

 
Tiskový odbor DS

 

≡ 16. května  2008

Strach ze svobody

     Strach ze svobody – to je téma jedné z knih marxisty a psychologa Ericha Fromma a zároveň téma, které dnes nepřímo ovlivňuje smýšlení mnoha lidí. Frommův názor, a dalo by se říci že je to i názor dnešní „demokratické materialistické nálady“, je, že člověk se snaží celý život osvobodit, nebýt na někom závislý a nikomu podřízený, přičemž kvůli této snaze člověk zpřetrhal veškeré vazby autorit.

     S tím ovšem nemohu já plně souhlasit. Člověk má již po tisíciletí oporu v něčem, co je výš než je jeho vlastní identita. Bylo jí především náboženství (samozřejmě, že před příchodem judaismu spolu s křesťanstvím a posléze islámem, jím byl především polytheismus), panovník, ale také všemožné společenské instituce, jako třeba rodina. Proto nesouhlasím s tím, že lidskou snahou je být zcela svobodný, zcela zahlcen individualismem, a také s tím, že člověk zpřetrhal z vlastní vůle a touze po svobodě veškeré vazby autorit – především té nejvyšší – autority všude nás obklopující přírody. Člověk je byl totiž donucen zpřetrhat právě vlivem režimů, které navenek nejvíce kážou svobodu jedince, především vlivem Frommem tolik proklamované „demokracie západního typu“.

     Autor kritizuje především autority evropských hodnot a autoritářských režimů jako „podřízení jen malé autoritativní hrstce lidí, nad nimiž není žádná kontrola“. Přičemž především dnešní demokratické vedení vlády není od začátku nic jiného, než „o trochu větší hrstka lidí“, která se honbou za mocí a penězi dostane do skupiny lidí, které terminologie demokracie nazývá „zástupci lidu“, což si asi většina lidí ani neuvědomuje, když jim takovou funkci umožní.

     Myslím si, že člověk nikdy netoužil po svobodě natolik, aby byl ochoten vzdát se autorit, které ho většinou vedou ku prospěchu společného blaha. Dnes lze totiž říct, že autoritářské režimy (od absolutistických monarchií, po autoritářské – ne totalitní! - režimy 20. století) přinesly lidstvu postupný, pomalý ale jakžtakž stálý morální a duševní vzestup. Zatímco vlády tzv. demokratické (které ovšem s tou antickou mají pramálo společné), nastoleny převážně ve druhém desetiletí minulého století – trvající tedy téměř sto let – dokázaly zničit (společně s vlivem kapitalismu) za toto jedno století veškeré kulturní hodnoty a veškerou morálku. Lidé jsou dnes bezduché bytosti, toužící jen po materiálním uspokojení. Právě liberální demokracie zapříčinila zánik víry v nějakou vyšší autoritu, jelikož jakékoliv náboženství je dnes jen okrajové a věřit a spoléhat na naše vládce je naivní a šílené.

     Dnes se uvádí jako vzor všech demokracií a záruka osobní svobody tzv. západní demokracie. Do této skupiny se dnes řadí i ta naše česká. Když se ale podíváme hlouběji na princip této naší „demokracie“, neuvidíme nic jiného než podlý režim řízený několika vyvolenými jedinci či různými (nátlakovými) skupinami. Sám tento princip je už od samého počátku méně spravedlivý a svobodu více omezující, než autoritářské režimy. Je to asi už předurčení lidí, kteří nechtějí jednat čestně a v zájmu toho, pro co jsou voleni, ale do řízení státu se většinou dostanou podvodníci, kteří touží jen po vlastním profitu. A těmto lidem je lhostejná nějaká svoboda občana, ba naopak, budou sice navenek dělat, že je to jediné na čem jim záleží, neboť by tak prozradili pravý smysl účelu jejich vlády, ale postupně člověku ukrajují jeho osobní svobodu stále více a více, jelikož by tak občan postupným pátráním dospěl k pravdivému obrazu o jeho vládcích. Přesvědčit se o tom, že dnes demokratické režimy nefungují tak, jak o sobě hlásají, není vůbec těžké. Stačí se jen více pídit po pravdě, zkoumat to, co systém určí jako nezpochybnitelné dogma a rázem se ocitnete pod tlakem, nejdříve mediálním, a později přistoupí na řadu „strážci svobody“, coby politická policie, která vám do hlavy vtluče (samozřejmě demokratickým způsobem!) co je správné.

     Překvapivé jsou také metody „svobody zaručujících režimů“. Ty se totiž neštítí pod záminkou „míru a demokracie“ vraždit civilisty a špinit vládce režimů, které jsou pro ně z různých hledisek nepohodlné (viz např. země západních demokracií proti zemím Blízkého východu). Nebo například snaha zakazovat různé politické strany či sdružení, které jsou pro stávající režim  nepohodlné. Neměla by ale být ve státě, který má zaručovat absolutní svobodu, naprostá svoboda názorů a myšlenek? Ale mluvit o tom, že každý by směl říkat cokoliv, je dnes asi stejně zbytečné jako za vlády před rokem 1989. Ono by to přeci mohlo potlačit lidská práva a svobodu…

     Na závěr bych se rád pozastavil nad jedním Frommovým rčením. A to, že prý vztah podřízenosti k autoritě je projevem lidské bezmocnosti. Podívejme se na to ale takhle: jak bývá zvykem, každé malé dítě, které má jako dospělý ve společnosti normálně fungovat, je vychováváno v nějaké úctě a jeho rodiče mu bývají autoritou a omezením, které říká, co by se mělo a co ne. Kdyby tomu tak nebylo, nejen že by neznalo jakékoliv meze, neumělo se chovat, ale i dětství by pro něho bylo těžší. Ale není to tak, že když už dítě vyspěje, že nepotřebuje žádnou autoritu, a není to znak bezmocnosti. Stát, panovník, náboženství, rodina. To jistě nevzniklo jen tak, pro nic za nic, vzniklo proto, že to lidé potřebovali… Vliv autority na člověka není věc negativní, což můžeme dnes tvrdit, když se poohlédneme na život jedince v minulosti. Naproti tomu můžeme říci, že pokud neexistuje žádný vztah člověka k autoritě, tak to není ani pro něj, ani pro jeho okolí a celou společnost dobré. Důkaz lze hledat například v myšlenkách anarchismu či liberalismu, což jsou režimy produkující chaos nejen ve společnosti a životě, ale i v lidských duších.

     Ono je také něco jiného být svobodomyslný, než být oficiálně svobodný občan, který je svobodný jen do té doby než si uvědomí, že už ani myslet si cokoliv není tomuto režimu po chuti.

 

Matyáš Sombati

 

≡ 15. května  2008

 Propagační video a hymna DS

     Nové propagační video a hymnu Dělnické strany si můžete pustit …zde.

 
Tiskový odbor DS

 

≡ 15. května  2008

 Anarchisté obviňují DS z neonacismu

     Tak jsem po dlouhé době opět navštívil stránky Antifa.cz, kde žáci Davida-Bronsteina Trockého a jim podobní šíří své utopické a demagogické názory o rovnosti, světovém míru a další neuskutečnitelné nesmysly, a nestačil jsem se divit. Dělnická strana je prý prošpikována neonacisty! Prý už samotný název „dělnická" má své kořeny v nacismu.

     Slyšíte to dělníci? Podle soudruhů anarchistů jste prý náckové! Prý chodí na naše akce neonacisté. Jak máme znát minulost každého, kdo přijde na naši akci? Ale rovnostáři by to věděli, jsou jistě vševědoucí. Prý jsem surově napadal lidi a přitom anarchoutopistům uniklo, že jsem byl obviněn bez jediného důkazu na základě vykonstruovaného obvinění a už jednou okresním soudem zcela osvobozen a zproštěn obžaloby.

     Vidíte snad na akcích DS vlát hákové kříže a vztyčené pravice? Tak proč vaše odporná propaganda lže, jako když Rudé právo tiskne? Mám důkazy o vaší spolupráci s policií a přesto lžete, že jste proti systému! Jediný způsob, jak ubránit svůj neuskutečnitelný sen o rovnosti, je lež a mystifikace. Dobře víte, že narozdíl od nacionalismu váš systém nikdy nefungoval a ani fungovat nemůže, neboť jde proti lidské přirozenosti a řádu. Vaše ideologie je stejně neuskutečnitelná,ale bohužel i stejně škodlivá a nebezpečná pro národ jako vám ideově blízký bolševismus, a proto po vítězství nacionalismu pro vás nebude ve slušné společnosti místo!

 
Benedikt Vácha

 

≡ 13. května  2008

Zaměstnanost po česku

     Naše vládní garnitura (i všechny předchozí) všude neustále hlásá, jak zahraniční investice přinášejí nová pracovní místa, jak klesá nezaměstnanost a jak je důležité přilákat zahraniční firmy na úkor českých.

     Je však třeba podívat se na tento problém i z jiné strany.  První příklad je z menšího města na Českomoravské vysočině (12 000 obyvatel), kde působí japonsko-francouzská firma, která zaměstnává 300 zaměstnanců. Na první pohled se může zdát, že si místní obyvatelé mohou libovat, co se týče pracovních míst. Ovšem z těchto 300 zaměstnanců je 150 zaměstnanců rumunské národnosti, 100 slovenské národnosti, 30 polské národnosti a jen 20 pracovníků je české národnosti. Je tedy taková firma v této oblasti přínosem? Vzhledem k tomu, že postavila své haly na úrodné zemědělské půdě (tyto haly hyzdí vzhled celého města – kde jsou sliby EU o šetrné výstavbě výrobních hal vzhledem k přírodě?) a vzhledem k tomu, že zaměstnává jen 20 českých pracovníků, tak určitě není. To jen vládnoucí garnitura se chlubí, že firma poskytla 300 pracovních míst. O tom, jak je to ve skutečnosti a jak ve městě stoupla kriminalita, se však veřejnost nedozví.

     Druhý příklad je opět z tohoto města, kde otevřel svou síť jeden z nadnárodních supermarketů. Zaměstnává 25 pracovníků, z toho 19 slovenské národnosti a jen 6 pracovníků  české národnosti. V tomto městě působí ještě další 2 nadnárodní supermarkety (u kterých je poměr cizinců/Čechů podobný) a jeden řetězec český. Na tak malé město připadají 4 supermarkety. Všichni živnostníci, kteří si otevřeli prodejny s potravinami a  zeleninou a žili v představě, jak pro všechny platí stejná startovací čára, zkrachovali, protože nebyli schopni konkurovat těmto gigantům. Tak dopadli ti, kteří uvěřili slibům o podpoře podnikání v ČR. Mám mezi nimi několik kamarádů, kterých je mi líto. Teď hledají práci i v japonsko-francouzské firmě i v supermarketech, ale nikde je nechtějí, protože se jim vyplatí zaměstnat cizince za poloviční plat.

     Ptám se, proč vláda nenařídí určitou kvótu pro zaměstnávání zahraničních pracovníků  nebo proč nedá daňové úlevy českým živnostníkům? V důsledku by to určitě přineslo úspory za vyplácenou podporu v nezaměstnanosti. Z celkového počtu 325 pracovních míst ve zmiňovaném městě je jen 26 míst obsazeno českými pracovníky. Není to alarmující? Ve městě navíc panují obavy, že v případě utlumení nebo ukončení výroby se město jen těžko bude těchto cizinců zbavovat, neboť jim na ubytovnách, s podporou v kapse, nebude nic chybět.

     Třetí příklad je z velkého města v západních Čechách. Zde působí německá firma, která zaměstnává okolo 800 zaměstnanců. Z toho je 400 Rumunů, 200 Ukrajinců, 150 Poláků a jen asi 50 Čechů!

     Je třeba si tato čísla uvědomit a dát ve volbách hlas straně, která bude podporovat české firmy, české pracovníky a české podnikatele. Takovou stranou je Dělnická strana.

 

Ing. Josef Hendrych

 

≡ 11. května  2008

Feťáci požadovali legalizaci drog

     Zastánci drog se v sobotu odpoledne sešli na Václavském náměstí pro legalizaci marihuany. Vydali se na pochod na náměstí Jiřího z Poděbrad. Demonstranti nesli transparenty s napodobeninami konopných listů. Zastánci drogy se setkali už pojedenácté. Pochod se vydal po jedné hodině z centra města po Vinohradské třídě. Průvod doprovázely hlídky městské i státní policie. Dopravní policisté v okolí odkláněli dopravu, v čele průvodu se objevili i policisté na motorkách. Většina lidí v průvodu byli lidé do třiceti let. V čele průvodu hrála hlasitě aparatura na dodávkovém voze. Lidé v průvodu tančili (zřejmě pod vlivem drog) a vesele se bavili, jiní nesli různé transparenty na podporu svých protizákonných požadavků. Je s podivem, že policie akci nerozehnala násilím.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 9. května  2008

Děkuji všem za podporu!

     Chci touto cestou poděkovat všem, kteří mi napsali velké množství sms zpráv i e-mailů, vyjadřujících podporu činnosti Dělnické strany a pozitivní hodnocení akce na 1. máje. Velmi si vaší podpory vážím a slibuji vám, že Dělnická strana bude i nadále pokračovat v politice, jež se dá charakterizovat jednou větou: Jdeme proti proudu!

 

Váš

Tomáš Vandas

 

≡ 9. května  2008

Ještě k odpovědi MNO

     Není to tak dávno, co jsem ještě s několika přáteli napsal dopis, vlastně výzvu, na Ministerstvo obrany ČR, aby přestalo se zahraničními misemi naší armády. Přinese to jenom zmar mladých životů, utrpení pozůstalých a vyhozené finanční prostředky, nehledě na nemorální, ba ostudnou stránku celé záležitosti.  Konkrétně mudžahediny v Afghánistánu se ještě nikomu na světě nepodařilo porazit, zlomit jejich vůli po svobodě se nepodaří ani Američanům a jejich spojencům. Je třeba je nechat na pokoji a oni nechají na pokoji Evropu a Ameriku.

     V týdnu před 1. květnem přišla smutná zpráva, že v Afghánistánu opět zemřel jeden náš voják a tři jsou těžce zraněni.

     Pan Mgr. Andrej Čírtek, ředitel Odboru komunikačních strategií na MNO ČR, mně odpověděl v tom smyslu, že prý je třeba chránit naši demokracii třeba i daleko za hranicemi. Dále, že je ve světě stále větší nebezpečí mezinárodního terorismu a šíření zbraní hromadného ničení, a tomu je třeba zabránit.

     Podle mého názoru, bránit naši demokracii tak daleko za hranicemi, v zemi s naprosto odlišnou kulturou, náboženstvím, podnebím a územím jakou je Afghánistán, je z naší strany nemravná vojenská agrese, která se musí v budoucnu nutně našemu národu vymstít. Jediná koncepce, jak zabránit terorismu v zemích tzv. vyspělých, nebo řekněme liberálně demokratických, je přísná ochrana území v hranicích těchto  zemí.

     Abych se jasně vyjádřil: V České republice např. je třeba vyvést všechny nelegální cizince za hranice našeho státu, vlastně do zemí jejich původu – to za prvé. Za další je třeba zabezpečit ochranu naší „zelené hranice“; tentokrát nikoliv kvůli našim občanům, aby nemohli ze země utíkat, ale kvůli drogám a jiné špíně táhnoucí se k nám z liberálních zemí západní Evropy, dneska ovšem už i ze zemí východní Evropy.  Pro cizince z arabských zemí zavést vízovou povinnost; mohou zde studovat, když si to zaplatí, mohou k nám přijíždět jako turisté – nic víc. Protože největší nebezpečí terorismu hrozí ze strany muslimů, je třeba zakázat toto pseudonáboženství v naší zemi, zrušit všechny mešity na našem území, jednotlivé muslimy vyvést za hranice s návratem nežádoucím. Opět zavést pro naše občany povinnost přiznání národnosti a toto uvést v průkazu totožnosti - aby kontrolním orgánům bylo okamžitě jasné, s kým mají tu čest. A nakonec je třeba zavést širokou a neustálou propagandu, osvětlující veřejnosti nebezpečí ze strany islámu a jeho stoupenců. To jsou zhruba tak ty nejdůležitější základní úkony, jež by naše - ale i ostatní vlády tzv. liberálních demokracií - měly učinit, chtějí-li zabránit vzrůstajícímu nebezpečí ze strany obávaných muslimů.

     V zemích západní Evropy je situace s cizinci o to horší, neboť tam žijí miliony muslimů legálně a další miliony muslimů z Afriky a Asie nelegálně. Jsem toho názoru, že migrační politika se vládám v těchto zemích vymkla z rukou a sami už přesně nevědí, kdo všechno bydlí na jejich území. Až tak daleko došla liberální migrační politika pseudohumanistů. Nicméně rozetnout gordický uzel je nutné a Evropě hrozí nebezpečí z prodlení. Je samozřejmé, že učinit tyto či podobné kroky, jak jsem zde naznačil, by to už nebyly demokracie liberální, zato by to byly demokratické režimy, v nichž by zvítězil zdravý lidský rozum nad nesmyslnými sionisticko-zednářskými ideologiemi a zbožným přáním. Jinak řečeno: z neklidných liberálních režimů, v nichž stále na občany číhá nebezpečí zločinu a terorismu, by se staly klidné země pro klidný a spokojený život svých původních evropských obyvatel. 

     Válečné dobrodružství v Afghánistánu či jinde nepřinese kýžený mír ani skoncování s terorismem, naopak: boje budou eskalovat. Jediná cesta k míru a skoncování s terorismem vede přes zastavení globalizace (úmyslná infekce kulturních pseudohodnot a morálních zvráceností ze západních bezbožeckých zemí  do muslimských je rovněž agrese!), návrat k evropské tradici a k uskutečňování politiky národních států. A protože chceme žít – musíme nechat žít i ty druhé.

 

Mgr. Ladislav Malý

 

≡ 8. května  2008

Česká mládež! Na stráž!

     Manifestace Dělnické strany k 1. Máji v Praze ukázala, že politika naší strany je životaschopná a má co nabídnout ostatním. Od počátku existence strany jsme si byli vědomi toho, že politika je běh na dlouhou trať a že jsme si dobrovolně vybrali trať náročnou, plnou úskalí a překážek. Jasně jsme věděli, že se nám nic nepodaří hned a že za vším bude muset být poctivá, drobná, každodenní práce a že budeme potřebovat množství pomocníků. Za pět let existence strany se nám podařilo dát dohromady kompaktní celek aktivistů, kteří plní své úkoly na daných místech. Oslovili jsme všechny sociální vrstvy a věkové kategorie, které spolu příkladně spolupracují.

     Právě spolupráce mladých a těch životem zkušených je tím nejpádnějším důkazem, že se nemusíme bát blízké či vzdálené budoucnosti. Mladí převezmou od těch dříve narozených životní zkušenosti a nadhled, a naopak mladí těm druhým předají kus svého nadšení, mladistvého radikalismu a životního optimismu. Díky této symbióze není obav z žádných voleb. V každých následujících volbách budou výsledky lepší a lepší. Mládí a zkušenost, to je neporazitelná kombinace.

     Manifestace 1. května byla především demonstrací mládí. Mládí radikálního, odhodlaného a nebojácného. Kamarádi a kamarádky z Čech a ciziny všem ukázali, že existuje mládež, pro níž národ, vlast a Evropa národů nejsou neznámými a prázdnými slovy. Přesně pojmenovávali problémy, které tíží a ohrožují naší republiku i Evropu. Zazněla slova rázná a úderná. Přesně tak, jak to vyžaduje doba. Je potěšitelné, že v české mládeži je významná část, tolik se lišících se od svých vrstevníků. Od těch, pro které je vlastenectví a národ dějepisné haraburdí, protože oni chtějí brát výplatu v eurech a mít vše nejnovější, co nabízejí vychytralí obchodníci.

     Ale hlavně! Všichni vyjádřili svůj názor na současnou situaci a bez ohledu na následky. Mnozí řečníci a posluchači měli své zkušenosti s ideopolicií, která jim činila problémy v práci a ve škole, a přesto šli na náměstí. Nebylo po listopadu 1989 demonstrace, kde by mladí lidé tak jasně a neohroženě řekli své mínění o současném stavu. S pevným pohledem hodila Dělnická strana a účastníci demonstrace rukavici do tváře parlamentních vyžírků, kramářů a vyzvala je na souboj. Na souboj, ve kterém soupeři nebudou mít stejné zbraně, kde čest a férovost je pro našeho soupeře prázdné a směšné slovo. Přesto do toho souboje půjdeme a vyhrajeme. Dříve či později. 

     Opravdu dnes není doba na nějaké opatrné slovíčkaření a čekání za větrem. Není čas na nějaké obrušování radikálních národních požadavků, protože doba je vážná, Náš kontinent – Evropa - se ocitá v ohrožení, jaké zažila naposledy v roce 1683, kdy statečné pluky pod vedením katolického polského krále Jana Sobieského odrazily u Vídně osmanské hordy a zachránili tím Evropu. Dnes Evropa připomíná pevnost, která je obležena davy cizozemců, kteří se chtějí dostat dovnitř, za účelem vyplenění, vysání a ovládnutí. Nejhorší je, že uvnitř pevnosti Evropa existují skety, chtějící těmto hordám otevřít bránu, a kriminalizují ty, kteří volají ostatní do zbraně a na hradby. V každé evropské zemi jsou tyto skety a zrádci. A právě s nimi musí národovci bojovat.

     Nyní si neodpustím osobní prožitek z prvomájové demonstrace. Jako na účastníka pohodu na mě zapůsobila samozřejmě hesla, ale nejvíce určitě to, že když nekonečný proud účastníků nic neskandoval, tak nejsilnější bylo ticho. Byla slyšet ozvěna bot a lehké záchvěvy praporů a transparentů. Právě v tomto tichu jsem slyšel sílu, tuto zatím mlčenlivou sílu, kterou jsme na 1. Máje probudili. Cítil jsem sepjetí s davem, s davem, který ví co chce a také toho dosáhne. Všichni účastníci pochodu Dělnické strany si byli vědomi, že jsou součástí síly, na kterou nemůže ideopolicie, hejna policejních konfidentů či prodejní novináři.

     Proto voláme českou mládež na stráž. Na stráž odkazu Evropy, kolébky národů a civilizace. Na stráž proti homosexuální zvrácenosti a zničujícímu ateismu. Kamarádi a kamarádky z nacionálního tábora nastupují do první linie boje o duši českého národa. Na I. Máje vystavila česká mládež účet odcházejícímu světu nemohoucího a impotentního liberalismu a pseudodemokracie, kterého se drží „osvědčení političtí lídři“. I. Máj 2008 byl jasným hlasem nastupující české nacionální mládeže, která se přihlásila o svá práva na spolurozhodování o své zemi a národu. Mládeži! Na stráž!

 

Jiří Štěpánek

1. místopředseda DS

 

≡ 7. května  2008

1. máj: Projev Tomáše Vandase

     Videozáznam celého prvomájového projevu předsedy Dělnické strany Tomáše Vandase můžete shlédnout zde.

Tiskový odbor DS

 

≡ 7. května  2008

Vyvolenost vyvolených

     „Jak je možné, že si řečníci na prvomájové demonstraci v Praze dovolili kritizovat sionismus a politiku státu Izrael?", dští síru na adresu národovců Židé, pseudohumanisté a média. Jak je možné v demokracii někoho kritizovat, že? Tím hůře někoho, kdo je bohu lidem zvláštním, „vyvoleným", národem nad národy. Už slyším ten řev, že jsem antisemita a jejich touhu mě snad ukřižovat, ale jestliže předcházející řádky jsou vyvoláváním antisemitismu, pak zakážete Bibli, neboť právě z ní čerpám.

     Co je vlastně tedy pro vás antisemitismem? Citace z Bible, Tory nebo Talmudu? Upozorňování na nenávistnou, agresivní a rasistickou politiku státu Izrael? Anebo připomínání i jiných genocid a holocaustů, jako byly Drážďany, Hirošima a Nagasaki? Či poukazování na rituální oběti v Judaismu? Jestli to tak dobře chápu, tak mohu kritizovat politiku všech států - USA, Ruska, Číny - ale ne však státu Izrael, mohu kritizovat všechna náboženství, ale ne náboženství židovské. Zkrátka nesmím a nemohu kritizovat nic, co má jakoukoliv souvislost, ať už přímou či nepřímou, se Židy.

     K tomuto však nikdy nepřistoupím a nikdo mě k tomu nedonutí! Jsem svobodný člověk, miluji svobodu a právo na kritiku ke svobodě neodmyslitelně patří. Vždycky budu říkat pravdu a mohou mě nálepkovat, pranýřovat a soudit, ale já budu dál říkat: ano, židovské náboženství je rasistické a nenávistné k nežidům, ano, Židé žádají jakékoliv umlčení jejich kritiky (byť i jen domnělé), toto budu vždycky říkat a nikdy se nenechám jimi zastrašit. Věřím, že i vy ostatní budete jednat jako já. A co bych na závěr vzkázal „vyvoleným"? Jestliže chcete lidi soudit za kritiku Židů jejich politiky, pak vytáhněte z hrobů a suďte Jana Nerudu, Petra Bezruče, Františka Palackého, Karolínu Světlou a koneckonců, suďte i samotného Krista.

 

Benedikt Vácha

 

≡ 7. května  2008

Výzva!

Vážení přátelé, kamarádi, vlastenci!

     Dne 1. května jsem se zúčastnil demonstrace na nám. Jiřího z Poděbrad v Praze, kterou pořádala Dělnická strana a Svobodná mládež Praha. Potěšila mě vysoká účast, dobré projevy jednotlivých zástupců, ale chtěl bych apelovat na jednu věc, a tou je image účastníků. Je pravda, že bomberů a holých hlav ubývá, ale přesto jsem jich tam ještě dost viděl. A to se musí do budoucna změnit, a nejen to.

     Já jsem byl na demonstraci oděn „civilně", nikdo by neřekl, že jsem sympatizant nějaké „špatné" ideologie. Pohyboval jsem se po náměstí a slyšel souhlasné hlasy starších lidí na projevy našich zástupců, ale stáli opodál, nikdo z nich nešel k hlavnímu davu. A já se těm lidem nedivím, black block, kukly na hlavách vypadají sice zajímavě, ale pro širší vrstvy našeho národa jsou nepřijatelné. Tohle nikdo nikdy nepřijme. Takovým vzhledem se akorát sami kriminalizujeme. My neděláme ale nic špatného, proto není důvod se zahalovat do černé barvy a kukel.

     Zkuste na příští shromáždění všichni přijít „normálně" oblečeni. Naše značky jsou důležité, ale zkuste i ty nechat doma a přijďte ve věcech třeba z obchodu CA a s vlasy na hlavě dlouhými alespoň 1,5 cm.
Mějte stejné názory, stejné transparenty, stejné vlajky. Radikální vzhled ponechme jen pořadatelům a členům ochranné služby. Uvidíte, že veřejnost nás začne vnímat pozitivněji a přidá se k nám. A když dojde k perzekuci ze strany policie, veřejnost se bude divit a její nechápavý pohled se obrátí právě proti policii. Lidé si řeknou, proč oni potlačují akce těchto slušně vypadajících lidí. Seriozní a slušný vzhled nám může přinést jen pozitivní reakce širší veřejnosti. Proto zamyslete se nad tím všichni, a já věřím, že jednoho dne se staneme snesitelnými pro celý náš národ.

 

Roman Neudeker

 

≡ 6. května  2008

Návrat totalitních časů

     Před dvaceti lety bylo trestné jakýmkoliv způsobem veřejně protestovat proti politice KSČ a Sovětského svazu. Nyní se situace opakuje, ale tentokráte není Velkým bratrem SSSR, ale USA a Izrael, jejichž vazalským státem se v současné době Česká republika stává. Protestovat proti agresivní politice USA, např. v Iráku, se totiž zřejmě v demokracii nenosí. Jakákoliv zmínka proti oběma těmto zemím zadává příčinu k zlobě tzv. expertů na pravicový extremismus.

     Vracíme se tak hluboko do dob totalitních časů komunismu, kdy se nesmělo nic říci. Zatímco Amerika si může dělat, co se jí zlíbí, včetně vojenských invazí do suverénních zemí, obyčejný člověk musí držet pěkně hubu. To s demokracií nemá věru nic společného. Když pan Topolánek prohlásí o Čechovi, že je podělaný zbabělec, nic se neděje, řekl by-li někdo totéž o Židovi, už je oheň na střeše. Takže tu máme zase jen svobodu a demokracii pro vyvolené. Ideální řešení by bylo říci, že mně USA vůbec nezajímají a mně osobně je tato země srdečně ukradená. Bohužel, její vládní představitelé nám vážně zasahují do života, zmiňme za všechno radarovou základnu. V této zemi s tím nemohu vůbec nic dělat, včetně slovního protestu.

     Co tedy s tím, ptám se já? Odpověď je jednoduchá. Je třeba politických změn a nastolit spravedlivou a skutečně demokratickou vládu, která mně nebude perzekvovat, když se mi něco nebude líbit. To je totiž ta pravá demokracie

     

Petr Kříž

 

≡ 5. května  2008

Svoboda slova po česku

     V přírodě existují – kromě jiných - i jisté zákony, jimž fyzikové říkají akce a reakce. Tak jako v přírodě, platí zákony akce a reakce i v sociologii; zejména jsou tyto zákony patrné v její praktické části, tj. v politice. Úmyslné nebo dokonce zlovolné popírání společenských zákonů akce a reakce ze strany mocných vede společnost k postupnému chřadnutí, k disharmonii, pnutí ve společnosti a nakonec ke krizi, která často vyústí v krvavou revoluci. Krize společnosti byla dennodenním chlebem obyvatel v nacistickém i komunistickém režimu.

     A po včerejšku – poté, co jsem si přečetl článek na internetovém serveru iDNES - musím říci, že i zde se ukázali být někteří novináři popírači přírodních i společenských zákonitostí, lépe řečeno jako poskokové a naháněči současného liberálního režimu. Podobně jako server iDNES, choval se za tzv. protektorátu časopis českých fašistů Árijský boj. I on totiž na svých stránkách denuncoval Židy, kteří nějakým nedopatřením porušili tehdejší protižidovské protektorátní zákony. A nutno říci, že od mocných tehdejšího světa si redaktoři Árijského boje stejně nevysloužili vděku. To by mělo platit pro denuncianty všech dob! 

     Zástupce izraelského velvyslanectví v Praze pan Ziv Nevo Kulman byl prý v šoku z toho, co slyšel na pokojné manifestaci Dělnické strany…! No a co má být? Já jsem snad nebyl v šoku z nedávné zprávy, že izraelská střela v pásmu Gazy zabila matku se čtyřmi dětmi? My, v Čechách, jsme snad měli nad touhle zprávou výskat radostí?   

     Na manifestaci 1. května na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad nepadla ani jedna výtka či nadávka na Židy. Z řady různých řečníků padaly výtky na politiku Izraele, tj. na sionismus, který ale s tzv. antisemitismem (i tenhle výraz není namířen jenom proti Židům) nemá vůbec nic co do činění. Za vlády bolševiků jsem neustále nadával na Sovětský svaz – a nebyl jsem sám - ale to neznamená, že jsem nadával na Rusy. Oni museli tak jako my žít pod vládou bolševiků, kteří dokonce znetvořili název kdysi slavné Ruské říše ideologickým newspeakem.   

     V Listině práv a svobod, která je nejen součástí naší Ústavy, ale je vkomponována do všech Ústav demokratických zemí, tedy i do Ústavy státu Izrael – nemýlím-li se - je hned v Hlavě první, čl.2, odst.1 tato věta: „Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.“ Nuže, jak je to tedy: jestliže se stát Izrael ztotožňuje se sionismem, tj. s výlučnou politickou ideologií a takovou politikou, jež konkrétně na Blízkém a Středním východě vede k válce, nesmí nikdo proti tomu ve světě protestovat? Dělnická strana a její přátelé jsou od serveru iDNES napadáni, že prý porušili zákon. Ale jaký zákon, nikdo neříká. Anebo je snad protizákonné myslet si, že židovský národ může vést imperiální politiku, natož pak proti ní veřejně demonstrovat? Jestliže ano, pak je to divný výklad Listiny práv a svobod občanů.

     Ale abych se vrátil k akci a reakci: v tomto případě je akce válka sionistů na Blízkém a Středním východě; akce je snaha sionistů po ovládnutí světa pomocí finančního a průmyslového kapitálu, za pomoci mediálních zdrojů a zednářských lóží – naproti tomu reakce je pak protest mladých lidí Evropy proti takovéto politice. Mladí lidé jsou tím nejcitlivějším společenským seismografem – to by si páni Eichlerové, Marešové a všichni ti policejní škrholové měli uvědomit. A nezpěčovat se.

 

Mgr. Ladislav Malý

 

≡ 5. května  2008

Slovenská pospolitost o 1. máji v Praze

     Zástupci Slovenské pospolitosti, kteří se na pozvání předsedy Dělnické strany Tomáše Vandase zúčastnili prvomájového shromáždění v Praze, informují na svých webových stránkách o svých dojmech v reportáži, kterou naleznete zde.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 3. května  2008

Hajlující „novinář“ Eichler se opět předvedl

     Pavel Eichler, „novinář“ serveru iDNES.cz, se opět předvedl v celé své krásné stupiditě a nenávisti. Ve svém včerejším článku (naleznete …zde) se rozčiluje, proč nebyla akce Dělnické strany v Praze rozpuštěna, že prý docházelo k otevřeným projevům xenofobie a rasismu. Stejně rozhořčeni jsou prý zástupci státu Izrael a nejmenovaní experti.

     K tomu lze dodat jediné. Reakce pana Eichlera je důkazem, jak úspěšná byla prvomájová akce DS. Proběhla totiž v naprostém pořádku, bez porušení zákona, což potvrdili jak zástupci Policie ČR, tak přítomní magistrátní úředníci. A pan Eichler? Ten zřejmě chce za každou cenu odčinit své prohřešky z mládí, kdy, jak dokazují nedávno zveřejněné fotografie, otevřeně hajloval a propagoval tak hnutí směřující k potlačení práv a svobod občanů.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 3. května  2008

Dělnická strana oslavila 1. máj

     Přiznám se, že z počátku jsem měl z prvomájové oslavy pořádané DS poněkud obavy bezprostředně poté, co jsem se dozvěděl, že této akce se zúčastní rovněž členové Národního odporu, tedy dle sdělení médií. Nakonec ovšem vše proběhlo v naprostém klidu, za což můžeme vděčit i Tomášovi Vandasovi, který pověřil organizací schopnou pořadatelskou službu.

     Média nám neustále předhazují, že se nebráníme podpoře ze strany extremistů, neonacistů, že prý je bereme pod svá křídla. A já se ptám proč?! Každý potencionální volební hlas je nám dobrý. Ostatně stejně dobré byly i hlasy komunistů modroptáčníkům před pěti lety při prezidentské volbě. Když se modří mohli paktovat s rudými, proč ne my s národovci, když sami jsme nacionalisté? Jen ať si všichni ti Eichlerové a Doležalové o nás píšou co chtějí, beztak nejsou nic jiného než bezmocnými figurkami v rukou mocných.

     Jednoznačně největší úspěch měl předseda DS Tomáš Vandas se svým skvělým projevem. Ten byl několikráte přerušen bouřlivým potleskem, což jen potvrzuje, jak moc si občané uvědomují tíživou situaci dnešních dní. Předseda Vandas zmínil všude přítomnou politickou korupci, problematiku imigrantů a v neposlední řadě i amorální klima společnosti. Následovaly projevy kolegů se Slovenska a z Německa, kteří rovněž sklidili velký potlesk. Následný hlášený pochod posléze proběhl bez jakýchkoliv incidentů.

     Celou akci můžeme hodnotit jako jednoznačně úspěšnou. Dbali jsme přesně policejních instrukcí, které nám byly poskytnuty před samým začátkem a jasně jsme tak dokázali, že problémy s bezpečnostními složkami absolutně nevyhledáváme. Na závěr bych rád poděkoval všem zúčastněným a pevně doufám, že se i příště sejdeme ve stejně hojném počtu!

 

Petr Kříž

 

≡ 2. května  2008

Média o 1. máji v režii DS

     Letošní 1. máj byl v režii Dělnické strany a spřátelených organizací. Hovoří o tom i sdělovací prostředky, které hodnotí akci na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. MF Dnes…zde, Hospodářské noviny…zde, Lidovky…zde a zde.     

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 2. května  2008

1. máj: Důstojná oslava svátku práce

     Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze zažilo 1. května nejpočetnější akci mimoparlamentní politické strany za poslední roky. Příznivci a sympatizanti Dělnické strany, ale i jiných spřátelených organizací i ze zahraničí, dorazili na oslavu svátku práce v počtu čítajícím téměř 800 účastníků.

     Shromáždění, které moderoval místopředseda DS Jiří Štěpánek, bylo zahájeno krátce před půl druhou a s hlavním projevem vystoupil předseda DS Tomáš Vandas. Kritizoval minulé sociálnědemokratické vlády, ale i tu současnou. V projevu mimo jiné zaznělo: „Před téměř devatenácti lety padl komunistický režim. Vidina na lepší uspořádání společnosti, na prosazování práva a spravedlnosti pro všechny bez rozdílu, vzala brzy za své. Bývalí estébáci a nomenklaturní aparátčíci převlékli bleskurychle kabáty a okamžitě se dali do služeb nového režimu. Bývalí disidenti si padli do náruče se svými vězniteli a společnými silami začali budovat kapitalismus 19. století. Přitom neopomněli na své kapsy, když zběsilým tempem rozkradli státní majetek. Privatizace znamenala drancování fungujících podniků, které skončily v rukou pochybných individuí, a ta za ně povětšinou nezaplatila ani korunu, nebo v rukou cizího kapitálu. Poctivá práce se stala terčem posměchu a opovržení. Tradiční hodnoty, znamenající základy fungování společnosti po celá staletí, začaly ustupovat do pozadí, slušný člověk byl zahnán do kouta.“ Předseda DS dále vyzval k aktivní účasti v podzimních krajských volbách. Celé znění projevu naleznete zde.

     Poté vystoupili zástupci Slovenské pospolitosti, Svobodného odporu Slovensko, Autonomních nacionalistů, Svobodného odporu Čechy, ženské organizace RWU a také nacionalisté z německého Dortmundu. Řečníci mluvili o současné politice České republiky, ale i Evropy, o agresivní politice Spojených států a Izraele. Každý projev byl doprovázen velkým potleskem. Po skončení projevů následoval ohlášený pochod, jehož čelo tvořily vlajky, transparenty a šíty. Průvod za skandování hesel prošel pražskými Vinohrady a poté byl zakončen na původním místě akce.

     Nutno dodat, že akce proběhla bez sebemenších incidentů, což museli přiznat i zástupci médií, kteří byli přítomni v nadměrném počtu lačni senzace. Mezi účastníky byly distribuovány letáky a Dělnické listy.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 1. května  2008

Dělnická strana oslavila 1. máj

     Dělnická strana uspořádala dne 1. května v Praze shromáždění u příležitosti svátku práce. První reportáže a informace přinášíme ze serveru ČT24 (…zde) a Aktuálně.cz (…zde). 

Tiskový odbor DS

 

≡ 1. května  2008

HN: Dělnická strana prý legalizuje neonacisty

     Na nízkou úroveň našich novinářů a médií jsme si mohli již poměrně zvyknout. Z této podprůměrnosti, naplněné špiněním a nenávistí, nevybočil ani nový článek jakési Ivany Kottasové z Hospodářských novin. Bláboly o tom, že DS prý pomáhá neonacistům a podobné nesmysly, naleznete zde.

 Tiskový odbor DS

 

≡ 30. dubna  2008

Nedobytní Němci

     Německo příští rok prodlouží o dva roky (do roku 2011) omezení přístupu pracovníků z nových zemí EU, včetně České republiky, na svůj pracovní trh.

     Divíte se? Já ne. Takzvaný svobodný pohyb pracovních sil po unii neexistuje (viz Německo), ale víme proč? Německo totiž ví, co tam legální, ale hlavně nelegální pracovníci dokáží (viz nekončící bitky muslimských tureckých fundamentalistů, pašeráků z Vietnamu atd). Chrání si svůj pracovní trh pro své občany, kteří poctivě pracují a odvádí daně.

     A u nás? Po „revoluci" se ukázal do té doby nevídaný jev - nezaměstnanost. Nebudu vysvětlovat, které velké procento občanů tuto instituci využívá a zneužívá svého postavení ve státě, spotřebovává velký objem sociálních dávek, peněz od daňových poplatníků. To je na delší úvahu. Ale chci se zmínit o státní podpoře zaměstnanosti, vytváření pracovních příležitostí pro nás, občany, dělníky, jimž po „revoluci" zmizeli jejich pracovní místa v důsledku přerodu ekonomiky. Velké nadnárodní podniky, nalákané vládou na nemalé daňové prázdniny, darované či levné pronájmy pozemků na desítky let, začaly stavět kolem měst vytoužená pracoviště. Bohulibé, že? Problém je ten, že dnes v těchto továrnách, dotovaných z našich kapes, pracuje velice malé procento našich občanů - Čechů! Ne že by nechtěli pracovat, ale ona místa nejsou volná. Do továren je totiž verbována levná síla z východu, Vietnamu, Mongolska atd., což si myslím je porušování státních pobídek na českou státní zaměstnanost. Mzda díky těmto gastarbeiterům šla až na minimum a z toho věru nejde moc žít v nájemním deregulovaném bytě izraelského majitele.

     Ale zpátky na začátek. To vše Německo zná a proto si svůj trh brání. Jen jsem zvědavý, kdy to naše „pravicová" vláda konečně převezme od zkušenějších zahraničních partnerů a nebude vymýšlet svoji „českou" cestu.

 

 Jan Bednář

 

≡ 29. dubna  2008

Vítáme propojení NS a ODS do pravicového partnerství

     Přiznám se, že mě prohlášení místopředsedů Národní strany (NS), publikované na stranickém webu dne 28.4.2008, vcelku nepřekvapilo. Slova o levicovosti Dělnické strany (DS), její nacionálně-socialistické profilaci a propojení na Národní odpor, jsou zřejmě důkazem jistého rozčarování. Zatímco akcí Národní strany se zúčastňuje stále stejný okruh lidí, čítající kolem deseti, shromáždění Dělnické strany podporuje čím dál více občanů, je zaznamenán razantní nárůst členské základny, budují se místní a krajské organizace. Odtud zřejmě pramení nervozita činitelů Národní strany. Ostatně, konfrontovat zájem veřejnosti o akce obou politických subjektů můžeme hned na 1. máje. 

     Dělnická strana je svým programem blízká tzv. obyčejným občanům - dělníkům, zaměstnancům. Pokud je pro někoho projev sociálního cítění známkou levicovosti, budiž. Rozhodně však na svém programu nic měnit nebudeme. Myslím si totiž, že je daleko upřímnější říkat nepříjemné věci nahlas a za každých okolností, než se tvářit národně a bouchat na dveře sekretariátu ODS. Vítáme proto ideové propojení NS a ODS. S posledním odstavcem zmíněného prohlášení naopak souhlasím. Volič by si měl opravdu uvědomit, komu věnuje své přesvědčení, zda falešné kopii či skutečnému originálu.   

 

 Tomáš Vandas

Předseda DS

 

≡ 29. dubna  2008

Výroční zpráva DS bez závad

     Kontrolní výbor Poslanecké sněmovny přijal usnesení, v němž doporučil Poslanecké sněmovně schválit výroční zprávu o hospodaření Dělnické strany za rok 2007 jako úplnou a bez závad, podle zákona č. 424/1991 Sb., o sdružování v politických stranách a v politických hnutích.


Tiskový odbor

 

≡ 28. dubna  2008

Cikáni jdou do nebe

     Před časem mně přišel zajímavý email. Je to vlastně delší povídka, jejíž konec mne natolik zaujal, že jsem neodolal seznámit s ním širší veřejnost. Předem se ovšem omlouvám za český newspeak, který se snaží vymýšlet nová označení pro sta lety osvědčené názvy, např. pro Cikána slovo Rom.

- 3% populace v ČR tvoří Romové, žije jich zde cca 250000 až 300000.

- 25% z celkového počtu Romů žije v severních Čechách a 21% na severní Moravě.  

- 47% bytů obývaných Romy není vybaveno ani splachovacím WC a 40m2 bytové plochy obývá v průměru 6,9 Romů.

- Až 30% manželství v některých romských skupinách uzavírají příbuzní.

- 6% romských žen poprvé rodí mezi 14. až 16. lety.

- 19% romských žen poprvé rodí v 16.letech. Až 4 interrupce v průměru připadají na jednu romskou ženu.

- 60% z dětí umístěných v dětských domovech je romské národnosti.

- Přes 50% romských dětí se učí ve zvláštních školách.

- 22% romských dětí propadá v 1.třídě.

- 25% romských dětí ve věku 6-7 let je v pásmu verbální debility.

- 56% Romů nemá ani základní vzdělání, 32,7% Romů má základní školu, 8% Romů se vyučí v oboru, 2,5% Romů má středoškolské vzdělání a 0,8% Romů má vysokoškolské vzdělání.

- 75-85% Romů je nezaměstnaných a 60% Romů je nezaměstnaných déle než 2 roky.

- 30% dospělých Romů se živí nelegálním způsobem.

- 60% dospělých vězňů ve věznicích jsou osoby romské národnosti.

- 70% Romů se podílí na kriminalitě (přičemž v některých lokalitách např. co se kapesních krádeží týká dosahuje až 90%).

- 30% pouličních prostitutek má romskou národnost a 25% pouličních romských prostitutek má za pasáka svého příbuzného.

- 100% romských pseudoochránců bydlí hodně daleko od Romů.

     Jak dalece je tato statistika přesná, nechť posoudí každý sám. Neboť každý z nás, bílých Čechů, pokud nepatříme k těm horním deseti tisícům, přicházíme tu více či méně do styku s  cikánským etnikem a můžeme proto statistiku z vlastního hlediska nejlépe posoudit. Co se týče statistiky samé, dělá na mne pravdivý dojem: dokonce mně připadá jako tajný výsledek policejních svodek.

     V této souvislosti mne napadá mnoho otázek, ale ta zásadní je: Co vláda České republiky hodlá s Cikány dělat, má vůbec ucelenou koncepci na řešení tohoto problému? A co pro zlepšení života Cikánů dělá samotná cikánská inteligence a cikánští zbohatlíci? Nedělat nic je to nejhorší řešení. Jsou to o to naléhavější otázky, poněvadž vzrůstá na obou stranách – na straně bílých Čechů a na straně Cikánů – animozita. S přibývajícím počtem Cikánů a s úbytkem Čechů vášně porostou – a je známo, že vášně řešení národnostního problému vždycky pokazí.


Mgr. Ladislav Malý

 

≡ 27. dubna  2008

Brněnský deník: Radikálové se bouří proti pochodu homosexuálů

     Brněnský deník píše o chystaném homosexuálním průvodu a reakci Dělnické strany. Celý článek naleznete …zde.


Tiskový odbor

 

≡ 27. dubna  2008

Čekají nás další poplatky?

     Chtě nechtě, musím vzdát hold naší vládě. Obdivuji, s jakou lehkostí se dokáže vyrovnávat s nedostatkem finančních prostředků prakticky na cokoli. Jednotliví ministři nepláčou nad nízkým příspěvkem ze státní pokladny do jejich resortu, ale nekompromisně jednají.

     Vzorem pro všechny se stal ministr zdravotnictví Tomáš Julínek. Od ledna letošního roku pro občany připravil poplatky za lékařskou péči. Ačkoli Ústava České republiky jasně hovoří o bezplatném zdravotnictví, současný stav je takový, že za návštěvu lékaře platíme třicet, za den pobytu v nemocnici šedesát a za návštěvu pohotovosti 90 tzv. julínků na stole v českých. Podle pana ministra slouží tyto poplatky k zamezení zneužívání lékařské péče. Dokonce i lidé v kómatu, předčasně narozené děti v inkubátorech a další podle něj čerpají lékařskou péči mnohdy zbytečně a je třeba jejich počet regulovat vybíráním poplatků. Jak chytré řešení. Vždyť kdo poplatek platit nechce, tak nemusí. Kojenec jehož rodiče mají nízké příjmy, nebude přeci zbytečně polehávat v inkubátoru, ale aby svou rodinu finančně nezruinoval, čile z něj vyskočí a vleze si doma do mikrovlnky. Páni, jak ta zahřeje. To samé platí i o lidech v bezvědomí. Jakmile si takovýto pacient uvědomí, že by na zaplacení poplatku neměl dostatek finančních prostředků, probere se a hupky domů do postele. Tam se může válet celé dny, týdny či měsíce. A zadarmo.

     Ministr zdravotnictví si však poplatky nemůže vynachválit. Podle něj mají přesně takový efekt, jaký očekával. Lidé začínají omezovat návštěvy lékařů, nemoci přecházejí a pojišťovnám tak zbývá větší množství peněz na výstavbu nových luxusních paláců a odměny vrcholným manažerům či členům dozorčích rad. Bohužel si však neuvědomuje, že důsledky tohoto jednání se časem musí projevit na zdraví občanů, a ti budou poté potřebovat lékařskou péči v daleko větším rozsahu, než kdyby svůj zdravotní problém řešili okamžitě. Ministra Julínka však situace, která díky jeho reformním krokům v budoucnu nastane, ani v nejmenším nezajímá. Za jeho působení se poplatky prostě vybírat budou a po něm potopa.

     Nápad s vybíráním poplatků se však zalíbil i dalším členům vlády. Ministr vnitra Ivan Langer se již snaží prosadit poplatky za výjezd policie k dopravní nehodě a další návrhy jistě budou následovat. Možná není daleko doba, kdy policii zaplatíme pětisetkorunový poplatek za přijetí oznámení o spáchání trestného činu a další poplatky za jeho vyšetření. Vždyť když někomu z občanů bude například vykraden byt, tak proč by se tím policie měla zdarma zabývat. Je to přeci jeho soukromý majetek a proto by se o něj měl postarat sám, že pane ministře?

     Různých poplatků však může být daleko více. Fantazii se meze nekladou. Co takhle poplatek za dýchání vzduchu, denní světlo a podobně. Vždyť někde se ty peníze do státní kasy sehnat musí. A tak občane plať. Poslancům a senátorům vadit nebudou. Zvýší si o něco své „skromné“ platy a bude to.  Současné návrhy na výši jejich odměny za vykonávání své funkce se šplhají až k 300 000 Kč měsíčně. I když, jak to vidím já, tak přes jakékoliv finanční přilepšení by si stejně nakonec odhlasovali výjimku a placení poplatků by se jich netýkalo.


Petr Kotáb

 

≡ 25. dubna  2008

Oznámení Dělnické strany

     Předsednictvo Dělnické strany (DS) rozhodlo, že v souvislosti s plánovaným pochodem homosexuálů, nazvaným „Gay Pride“, který se má uskutečnit dne 28. června v Brně, budou situaci v brněnských ulicích monitorovat Ochranné sbory Dělnické strany (OS-DS). Jejich cílem bude dohlížet na to, aby zastánci zvráceností a amorálností neohrožovali svým chováním a jednáním slušné občany, kteří vyjádří s jejich akcí nesouhlas.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 25. dubna  2008

V Nejdku řádili cikáni

     Dramatickou bitku mezi policisty a skupinou Romů zažil ve středu večer Nejdek na Karlovarsku. Skupina mužů tam tropila výtržnosti, když na místo přijela policejní hlídka, strhla se bitka. Romové byli v přesile, zraněno bylo celkem osm lidí. Situaci uklidnila až přivolaná zásahová jednotka.

     Vše začalo po osmnáct hodině rvačkou v místní restauraci U Bílého koně a následně na Náměstí Karla IV. Přivolaní policisté začali situaci řešit, ale opilá skupina muže zákona napadla. Během rvačky se hlídka policie ocitla v početní nevýhodě. Do rvačky se postupně připojovalo stále více agresivních jedinců. Nakonec na policisty útočilo mezi 10 až 15 lidmi. Situaci částečně uklidnil až varovný výstřel strážníka, kteří na místo také přijeli. Policie odvedla čtyři nejagresivnější Romy na policejní stanici. Na to skupina útočníků reagovala shromážděním před služebnou. Nakonec jich tam čekalo asi padesát.  Kvůli dramatické situaci povolali policisté do města posily z okolí a nakonec přijela i zásahová jednotka z Plzně.

     Přečtěte si to, vážení, a jsem zvědav, kdy Džamila Stehlíková bude chtít tyto policisty nechat  prošetřit za rasovou diskriminaci a vytlačování menšin za společnosti. Cikáni dokonce dotlačili Džamilu, aby svůj výrok, proč neposílají cikáni své děti do škol (ne proto, že na ní nemají, ale aby kradli!), odvolala. To, co tito naši „utlačovaní“ občané provedli v Nejdku, by si totiž žádný „gadžo" nedovolil, neboť při napadení policisty by byl souzen za napadení veřejného činitele.

     Poslední dobou jsme svědky nárůstu utlačování většiny menšinou, která není ani ekonomicky přínosná, ba naopak. Člověk totiž má strach vyjít ven za bílého dne, aby tito otrapové někoho nenapadli či oloupili. Nikdo nic nevidí, neslyší, protože zákon je bohužel na straně cikánů. Vzchopme se a vyjděme vstříc změně!

 

Jan Bednář

 

≡ 24. dubna  2008

DS podala trestní oznámení na exministra Němce

     Dělnická strana dnes podala na Městské státní zastupitelství v Praze trestní oznámení na bývalého ministra spravedlnosti Pavla Němce pro podezření ze spáchání trestného činu zneužívání pravomoci veřejného činitele a nadržování.

     V odůvodnění se píše: „JUDr. Pavel Němec vykonával v období 4.8.2004 až 4.9.2006 funkci ministra spravedlnosti české vlády. V době jeho působení na Ministerstvu spravedlnosti vzbudily pozornost spory kolem předání trestního stíhání příslušníka katarské královské rodiny Hámida bin Abdala Sáního, který byl v České republice trestně stíhán pro pohlavní zneužívání, do Státu Katar. S tímto sporem souviselo i odvolání nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešové. Němec se osobně zasazoval o předání Sáního do Kataru. To bylo v rozporu s názorem nejvyšší státní zástupkyně i odborníků ze samotného Ministerstva spravedlnosti.

     Podle našeho názoru překročil JUDr. Pavel Němec vědomě své pravomoci a zneužil funkce veřejného činitele dle §158. Dále došlo k porušení §166,v němž se v bodě 1 říká, že „kdo pachateli trestného činu pomáhá v úmyslu umožnit mu, aby unikl trestnímu stíhání, trestu nebo ochrannému opatření nebo jejich výkonu, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta; pomáhá-li však takto pachateli trestného činu, na který tento zákon stanoví trest mírnější, bude potrestán oním trestem mírnějším“.

     Vzhledem k výše uvedenému žádáme, aby příslušné orgány činné v trestním řízení zahájily šetření pro podezření ze spáchaní trestných činů.“

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 24. dubna  2008

Český občan v orwellovském světě

     Premiér Topolánek navrhl zákon, umožňující sledovat soukromé bankovní účty všech obyvatel ČR. Počítačová firma Windows pro změnu oznámila, že v rámci boje proti neoprávněnému užívání systému sleduje veškerá data v počítačích, včetně soukromých, a tedy někdy obzvláště choulostivých údajů. O čem to svědčí? Inu, že nežijeme ve svobodné a demokratické zemi, jak je nám neustále pány politiky předhazováno, ale v policejním a komunistickém státě, kde si člověk nemůže být jist ani doma, zda-li někde v ložnici není nainstalována mikrokamera či odposlech.

     Topolánek argumentuje, že monitorováním soukromých účtů se mohou vystopovat finanční převody na konta teroristů. I ten největší hlupák ovšem ví, že teroristé nedisponují soukromými účty, ale supertajnými konty švýcarských bank, nad kterými dohlíží samotní ředitelé centrálních finančních ústavů, protože tito bezcharakterní jedinci jsou za bakšiš schopni bránit třeba samotného ďábla (ostatně podobným způsobem postupovalo po válce gestapo, kdy pod společenskou imunitou, reprezentovanou majiteli centrálních bank, sponzorovali útěky předních nacistů do zemí Jižní Ameriky). Windows pak pro změnu ujišťuje, že osobní data nebudou nikdy zveřejněna. Ale v zemi, kde vládně lež a zákony platí pouze pro chudé, nelze těmto „ujištěním" ani v nejmenším věřit!

     Když v roce 1949 napsal George Orwell své slavné dílo 1984, popisoval život v budoucnosti, který by mohl nastat. Orwell zřejmě neměl ani tušení, že o 60 let později se z jeho fiktivní vize stane obyčejná realita. Žijeme vskutku v orwellovském světě, pod vládou modré diktatury a neustálého policejního sledování. O svobodě se každému z nás může jen zdát. Není-se ovšem čemu divit, když vezmeme v úvahu, že celý státní aparát je z půlky tvořen bývalými bolševiky a členy StB, o čemž by především naše vládnoucí strana mohla vyprávět!

 

Petr Kříž

 

≡ 24. dubna  2008

Lichvářství

     Někteří lidé by si asi mohli říct, že v dnešní době již lichva dávno neexistuje. Opak je ale  pravdou. Bohužel, lichva přetrvává až do dnešních dní. Zpravidla je provozována těmi samými lidmi již od hodně dalekých dob nejen naší historie. V dnešní době neúnosným půjčkám odolá jen málokdo. Je to vlastně docela logické. Ceny úplně všeho se stále neuvěřitelnou rychlostí zvyšují, ale mzdy zůstávají v podstatě pořád stejné. To mnoho občanů zažene do kouta bezmoci. Zvláště pak rodiny s dětmi, kde už se nestará každý jedinec jen sám o sebe, ale také o své nejbližší.

     Jelikož však stát na své lidi úplně kašle a je mu naprosto lhostejná jejich budoucnost, snaží se lidé uživit, jak se dá. No a v tento okamžik narazí na nějakou tu zdánlivě dobrou půjčku. Ale to jen do té doby, než si všimnete miniaturních písmen, schovaných jak nejlépe to jen jde. Proč nemůže být vše zřetelně vidět?! Proč se povoluje těmto lichvářům tato taktika okrádání? Lidé se zadluží a musí platit ohromné úroky. Myslím, že to už zničilo mnoho rodin.

     A stát? Ten se na to jen nečinně dívá a lichvářům dává svolení k ničení našich lidí. A tito sionisticko-zednářští lichváři nás legálně ždímají až do poslední kapky krve. Já jsem přesvědčená o tom, že věci spolu souvisejí a za vším stojí ti samí lidé. Proto stát nijak nezakročí, protože „oni" mají dohled i nad celým politickým děním. Jsme prakticky nuceni k tomu, abychom na nich byli závislí, a oni toho pak už jen lehce zneužijí ve svůj prospěch.

 

Lucie Šlégrová

 

≡ 23. dubna  2008

 Poplatky „vydělaly“ miliardu

     Dle oficiálních údajů bylo na protiústavních poplatcích u lékaře za první tři měsíce vybrána jedna miliarda. Přesně tutéž částku jsme ušetřili zdravotním pojišťovnám, jejichž představení si z našich peněz, které ještě zaplatíme navíc, budou moci užít dovolenou v teplých krajích, když jaro u nás je stále tolik studené. Kápové pojišťoven teď určitě plácají po ramenou ministra Julínka jak pěkně že to zařídil a nějaká ta odměna se pro něj také jistě najde. Ostatně sám Julínek svůj záměr zavést poplatky u lékaře původně odůvodňoval faktem, že se značně ulehčí pojišťovnám, jinými slovy, to co by mělo být placeno z našich peněz, které pojišťovnám odvádíme, zaplatíme ještě jednou ze svého!

     Dělnická strana je vedle BIS i zcela nesmyslně monitorována Útvarem pro organizovaný zločin. Zatímco v tomto případě dochází pouze k vyhazování peněz a plýtvání silami samotných policistů, měl bych tip, kde by se tyto složky dozajista uplatnily. Konkrétně se jedná o VZP, ČEZ a ODS!

 

Petr Kříž

 

≡ 23. dubna  2008

 Politická šikana v plzeňské věznici

     Za posledních téměř sedm let mého nespravedlivého věznění jsem zažil mnoho porušování zákonů a vnitřních řádů věznic, bezpráví a tzv. zametání věcí pod koberec. A to často ze strany státních zaměstnanců věznic.

     V Borské věznici jsem se setkal s politickou šikanou, když mi bylo zakázáno několik knih zaslaných  poštou. Byly to knihy zcela legální a jedna dokonce od soudního „znalce“ – jinak také politického cenzora – JUDr. Miroslava Mareše. Dále mi byly zakázány časopisy, jako je Národní Myšlenka, Bodyart – ten prý proto, že je tam vyfotografované tetování, což je absurdní.

     Nedávno mi Mgr. Malý z Dělnické strany zaslal nové číslo Dělnických listů. Ty byly odeslány zpět, aniž bych byl o tom vyrozuměn správou věznice, což je nezákonný postup. Dělnické listy mi byly zaslány více přáteli, načež vždycky vráceny zpět odesilateli. Proti postupům vychovatelů jsem podal 12.2.2008 stížnost řediteli věznice, plk. Bc. Šeflovi. Až 17.3.2008 jsem dostal odpověď, v níž stálo, že pracovníci věznice svým postupem proti mně neporušili zákon, vychovatelé prý postupovali v souladu se zákonem č. 169/1999 Sb. o výkonu trestu odnětí svobody. Paradoxem je, že tento zákon zakazuje věci nebo literaturu obsahující rasovou, národnostní či náboženskou nesnášenlivost, což DL rozhodně neobsahují. Dále jsem se dozvěděl, že moje stížnost se zamítá i proto, že prý ze strany vychovatelů k vrácení výše uvedených časopisů nedošlo, neboť prý do věznice nebyly doručeny! A to i přesto, že časopisy byly předávány ven při návštěvách ve dnech 25.11.2007 a 20.1.2008 bez mé žádosti předání věcí, což podléhá povolení vedení věznice, včetně ředitele!

     Politické represe, lži a zákazy však skutečnou pro národní a sociální opozici nesmí nikdy umlčet! Pravda a láska k vlasti jsou nedílným potem svobody a úcty k hodnotám, které se tento prohnilý systém lží a korupce snaží umlčet. Dělnická strana se tak stává skutečnou opozicí proti bezpráví a degeneračním prvkům systému. Kroky ke změně jsou na každém z nás, kdo je chce učinit aktivně a upřímně pro lepší budoucnost národa.

 

Vlastimil Pechanec, Plzeň-Bory

 

≡ 22. dubna  2008

Smlouva o radaru se blíží

     Česko-americká smlouva o zřízení protiraketového radaru v Brdech bude podepsána 5. května při pobytu americké ministryně zahraničí Condoleezzy Riceové v Praze. V pondělí 21. dubna to při návštěvě Míšova sdělil starostům několika podbrdských obcí velvyslanec Spojených států Richard Graber.

      „Jednání o protiraketové obraně už skončila,“ uvedl Graber. Jednání o druhé smlouvě NATO SOFA, která upraví právní pozici zahraničních vojáků sloužících na základně, podle Grabera skončí v několika týdnech. „Možná, že budou obě dohody podepsány zároveň,“ prohlásil velvyslanec a neopomněl připomenout, že poslední slovo bude mít parlament. „Svolení k případným ruským inspekcím je výlučně česká záležitost,“ zdůraznil Graber.

     Američanů má být v Brdech kolem stovky a velvyslanec se domnívá, že by je bylo nejlepší ubytovat přímo v regionu. „Všude ve světě mají z takovéto spolupráce prospěch,“ uvedl Graber a přislíbil, že základna přinese i řadu pracovních příležitostí. „A to při stavbě, zajištění bezpečnosti i při údržbě radaru,“ dodal Graber.

     Česká vláda podpisem smlouvy potvrdí naprostou ignoranci názorů občanů, kteří v drtivé většině umístění amerického radaru na našem území odmítají.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 20. dubna  2008

Zdravotní reforma před soudem

     Ve středu vystoupil premiér Topolánek s ministrem zdravotnictví Julínkem (kupodivu bez svého paladina  Cikrta) před Ústavním soudem, aby společně obhájili protiústavní poplatky u lékaře. Zatímco Topolánek z celé záležitosti relativně alibisticky vybruslil stylem já nic, já muzikant, Julínek dostal od ústavních soudců řádně zatopit.

     Hrobník českého zdravotnictví se doslova zesměšnil, když nebyl schopen podat jediný jednoznačný argument na jakoukoliv z kladených otázek a jako kolovrátek toliko neustále odpovídal, že poplatky jsou pro české občany prospěšné, navzdory faktu, že platíme už tak přemrštěné částky zdravotním pojišťovnám. To bylo příliš i na samotné soudce, a tak konečně padla zásadní otázka, za co v rámci poplatků pacient vlastně platí.

     Následná ukázka minirozhovoru mezi soudcem a Julínkem stojí rozhodně za vážné zamyšlení. „Jsou to symbolické částky, které se platí, jako například u notáře."(Julínek) „Já se vás neptám na notáře, ale za co platí lidé poplatky u lékaře?" „Je to regulační poplatek." „Čili platí za nic!"

     Už jen tato výpověď stačí k tomu, aby poplatky byly prohlášeny za protiústavní a anulovány, ale nejspíše se jen jednalo o divadélko pro veřejnost, neboť soud posléze odložil další jednání na neurčito, což se v našich zeměpisných šířkách rovná na nikdy. A co naši dva hlavní aktéři? Ti si před soudní síní vzájemně poblahopřáli, jak pěkně že to zvládli, a zároveň vyjádřili rozhořčení, cože si to ten Čech, co se ze všeho podělá, vůbec dovoluje!

 

Petr Kříž

 

≡ 19. dubna  2008

Expředseda NK vstoupil do DS

     Bývalý předseda Národního korporativismu Jiří Petřivalský vstoupil do Dělnické strany. Přihláška již byla zaregistrována sekretariátem DS. Národní korporativismus ukončil oficiálně svoji činnost dne 8.4.2008. Ve zveřejněném prohlášení je právě Dělnická strana zmiňována jako jediná politická alternativa, která je schopna uspět v boji se současným liberálním systémem. 

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 18. dubna  2008

Agresivní mládež dnešní doby

     V minulých dnech jste mohli postřehnout informaci, že patnáctiletý žák zfackoval svoji šedesátiletou učitelku. Ač pro mnohé je něco podobného naprosto nepředstavitelného, jedná se o zcela běžný jev současné doby onoho krásného kapitalismu, jak tvrdí premiér Topolánek. Džamila se snaží prosazovat nesmyslné zákony o domácím násilí na děti a kdejaký gauner dnes může inzultovat staré lidi jedna báseň. Jestli Džamile můžu radit co platí na dnešní mládež, pak je to toliko bič a rákoska.

     Ze současné omladiny se slušnému člověku chce doslova zvracet. Prototyp mladého člověka těchto dní je feťák, alkoholik, homosexuál, sprejer či fotbalový chuligán. Konkrétně za sprejerství bych neváhal praktikovat vysoké trestní postihy, aby si pro příště podobná individua uvědomila, že ničit ulice si nenecháme. Nedávno byl na Žižkově zprovozněn nový viadukt na křižovatce u Bulhara. Nová stavba doslova zářila. A dnes po pár měsících? Darmo mluvit. Počmárané zdi, vytrhané obklady, na zemi se válí odpadky, všude je cítit zápach.

     Co naše slavná vláda, jak ta reaguje na tuto kritickou situaci? Jako obvykle nijak. Než-li aby razantně zakročila, raději bude obligátně žvanit o demokracii a humanismu. Je třeba si ovšem uvědomit, že demokracie neznamená bordel a chaos, ale svoboda a úcta k druhému člověku. Tu v sobě dnešní mladí nemají ani zbla. Pokud se ovšem rozhodneme bránit proti těmto agresivním živlům, hned jsme označeni za zlé nácky a xenofoby. Zapomněli jsme totiž na slavnou hlášku Jana Rumla z divokých 90. let, a to, že kriminalita je daň za demokracii. Pokud tento nesmysl myslel pan Ruml vážně, ať si takovouto demokracii strčí kam chce.

     Pokud někdo nechce respektovat zákony a společenský pořádek, je třeba ho řezat, řezat a řezat, dokud nedostane rozum. Já osobně se nehodlám nechat napadat fyzicky i slovně od kdejakého smrada jenom proto, že žít v demokracii znamená nechat si líbit příkoří na vlastní osobu, řečeno moderní ODSáckou terminologií. Pořádek neznamená nic jiného, než že chci žít v bezpečí a mezi slušnými lidmi. Mezi ty rozhodně žádní agresivní zfetovaní grázlové nepatří!

 

Petr Kříž

 

≡ 17. dubna  2008

Ministerstvo obrany se ozvalo

     Odbor komunikačních strategií Ministerstva obrany České republiky – jak honosný název!  – ústy samotného pana ředitele Mgr. A. Čírtka mně 9. dubna poslalo odpověď na můj dopis ze dne 20. března t.r. Ve svém dopisu se pozastavuji nad zločinným počínáním Ministerstva obrany a vlastně celé vlády České republiky v souvislosti s tzv. zahraničními misemi naší armády. Armáda České republiky - vlastně žoldnéři - bojují v cizích a dalekých zemích s naprosto odlišnou kulturou za zájmy zejména Spojených států amerických – rozhodně ne za zájmy českého národa.

     Pan ředitel Odboru komunikačních strategií mně odepsal v duchu Lidových novin: prostě bla, bla bla… - ostatně nic jiného jsem ani nečekal. Ale v posledním odstavci jeho dopisu píše, že „každý má právo vyjádřit svůj názor, je to jedna z předností demokracie. Té demokracie, kterou je nutné aktivně chránit třeba i daleko za hranicemi“. Tady pan ředitel jasně přiznává, že existují zločinné agresivní útoky tzv. demokratických režimů proti třetímu světu, zejména muslimům. Podobně těmito argumenty kdysi média SSSR vysvětlovala svou agresi vůči Československu a později Afghánistánu: i oni – Sověti - přece v Československu bránili výdobytky socialismu a v Afghánistánu údajně zabraňovali Spojeným státům ve světové rozpínavosti. Víme jak to dopadlo. Žádný strom, pane řediteli, neroste do nebe!

     Chcete-li skutečnou ochranu demokracie, pane řediteli, a spolu s Vámi všichni, kteří  patříte k establishmentu tohoto režimu, změňte samotný systém demokracie. A to tak, že vystěhujete zpět do svých původních zemí muslimy a neevropské obyvatele, přestaňte  prosazovat multikulturalitu a multietnicitu v Evropě, z bezbřehého liberalismu postupně přecházejte k tradičním evropským hodnotám, jež pramení z přirozeného práva a z anticko-křesťanské kultury. Takto nábožensky, kulturně a rasově vyčištěná Evropa je zárukou dalšího klidného vývoje. Přesně takovou ochranu evropské obyvatelstvo očekává od svých volených zástupců!

     A na závěr mi dovolte malou poznámku. V nedávné historii náš národ prožíval tzv.  normalizaci. Byly to hrozné dny, měsíce a roky plné beznaděje a hnusu, vydáni všanc okupantům a domácím kolaborantům. V tenkrát Československé televizi pracoval jako novinář – vedle soudružky Balážové, Žižky, Rovenského, Jambora a jiných zločinců – i novinář jménem Čírtek. Byl to tenkrát asi čtyřicetiletý, tlamatý muž, vlasy střižené podle tehdejší módy do půlky uší, jenž s neskrývanou drzostí obzvláště vynikal radostí nad okupací své vlasti. Po listopadu unikl spravedlnosti – ostatně tak jako všichni aktivní kolaboranti v médiích – bez ztráty hrdla. Zřejmě dneska pobírá tučnou penzi, nebo pomáhá s Haló novinami, nebo je aktivistou ODS – kdo ví?

     Nevím, jestli jste nějak spolu příbuzní, pane řediteli Čírtku, ale jedna podobnost tady přece jenom je: Oba dva Čírtkové – ten kolaborační, normalizační a i ten „demokratický“ –  mají společný styl řeči, oba dva jsou konformní mocenskému aparátu, oba dva slouží nedobré věci.

 

Mgr. Ladislav Malý

 

≡ 17. dubna  2008

 Národovectví v Evropě sílí

     Národovectví,  ta vznešená myšlenka stará snad jako lidstvo samo, ta myšlenka, jež nám dala smysl života, se po těch letech pronásledování a s tím spojené stagnace opět začíná probouzet k životu.
Po celé Evropě se zvedá mohutná vlna nacionalismu: vidíme přísahy národovců v Maďarsku, vidíme, jak se pronárodních akcí v našich zemích zúčastňuje stále více lidí, kteří už pochopili, že současný systém nikam nevede, leda k záhubě a začínají volat, alespoň někteří, po autoritativním státu.

     Láska k vlasti a vztah k rodné půdě, to pouto tak silné a nezničitelné, jež nazýváme národovectvím, začíná v sobě objevovat stále více lidí. Systém, jenž cítí, že jeho čas se může chýlit ke konci, začíná mít strach, a tak i za cenu lží a kydáním největší špíny se nás snaží zničit. Ale tu mohutnou vlnu už nikdy nezastaví, je to stejné, jako by se člověk holýma rukama pokoušel zastavit rozjetou lokomotivu. Lidé už poznávají, že národní celek a národní prospěch stojí nad vším, že jednotlivec má být podřízen zájmům národa, tohle stojí za vznícením tisícům srdcí a myslí pro národní ideál. Národovectví v Evropě sílí, ano,  lidé se opět  vracejí ke svým kořenům. Ante hoc domus pars videntur, mox rei publicae.

 

Benedikt Vácha

 

≡ 16. dubna  2008

 Langerova policejní reforma

     V dnešní době, kdy se spousta našich spoluobčanů bojí vzhledem k bující kriminalitě vycházet po setmění na ulici, násilníci neváhají přepadat a loupit i za bílého dne, dealeři drog postávají na každém rohu a prodávají své smrtící zboží i dětem školou povinným, návštěvníci naší země jsou předem upozorňováni informačními letáčky na vysokou kriminalitu v ČR, v době, kdy si nikdo z nás nemůže být jistý, zda příští obětí nějakého kriminálního činu nebude on sám, přichází ministr vnitra Ivan Langer s šokující zprávou: „Bezpečnost v ČR je stabilizovaná“. Nad tímto výrokem jistě zakroutí hlavou mnohý z vás. Vždyť kdo ze slušných občanů naší země měl tolik štěstí, že se buď on, nebo některý z jeho příbuzných nestal během loňského roku obětí trestného činu. Najde se opravdu jen málo takových šťastlivců.

     Ministr Langer si však bezpečnostní situaci pochvaluje a chce i nadále pokračovat v jím započaté reformě Policie ČR, jejímž následkem koncem loňského roku opustilo službu mnoho kvalitních policistů a kriminalistů. Pan ministr na vzniklou situaci reagoval velkou náborovou kampaní, která spolykala nemalé peněžní prostředky z kapes daňových poplatníků, avšak bez valného výsledku. Reformní kroky ministra Langera jsou pro běžného občana nepochopitelné. Jako špatný vtip působí návrh na vybírání poplatků za výjezd policie k dopravní nehodě, poplatky za přítomnost policistů na sportovních utkáních a další. Policii si platíme všichni ze svých daní a je tudíž její povinností v případě potřeby zasáhnout, případně svou přítomností zabránit incidentům na takových akcích, kde lze takové problémy očekávat.

     Podle ministra Langera tyto policejní zásahy stojí peníze, které v jeho resortu nejsou k dispozici. Na spoustu zbytečných policejních zásahů však peníze kupodivu jsou. Jen namátkou vzpomeňme na únorové policejní „přepadení“ účastníků sjezdu Národního korporativismu, manévry kolem soukromých oslav narozenin spojených s hudební produkcí, kdy desítky těžkooděnců napínají uši a hledají alespoň náznaky „závadného“ textu, na základě kterého by bylo možné akci rozpustit, a kde i tvrzení, že ke guláši podávaný bílý chléb má lepší chuť než černý může být důvodem k ukončení oslavy. A takových nesmyslných policejních akcí stále přibývá.

     Kolik peněz jen musí stát nesmyslné monitorování Dělnické strany (DS) a dalších organizací Bezpečnostní informační službou a dokonce i Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu! Myslí si snad pan ministr Langer, že DS je ve skutečnosti organizací zabývající se prodejem zbraní, drog, či obchodem s bílým masem? Jistěže ne. Jde pouze o způsob zastrašování nepohodlných politických odpůrců. My se však zastrašit nedáme a Vám, pane ministře, vzkazujeme: „Použijte tyto bezúčelně vynakládané finanční prostředky na zajištění bezpečnosti občanů a návštěvníků naší republiky. Prokážete tak alespoň jednou dobrou službu své rodné zemi.“

 

Petr Kotáb

 

≡ 15. dubna  2008

Plzeňský primátor stíhán nebude

     Případ plzeňského primátora Rödla, který protiprávně zakázal pochod za svobodu slova dne 19. ledna 2008, spěje do ztracena. Případ policie nyní odloží, neboť státní zástupkyně porušení zákona neshledala…Více o případu a vyjádření předsedy Dělnické strany Tomáše Vandase naleznete …zde.

 

Tiskový odbor DS

 

≡ 13. dubna  2008

Spravedlivá vláda?

     Tak tu máme další kvalitní počin naší „spravedlivé" vlády v čele s ODS. Vláda ve středu, i přes přetrvávající rozpory mezi koaličními partnery, schválila věcné záměry návrhů zákonů ministra zdravotnictví Tomáše Julínka (ODS), které jsou součástí chystané reformy. Vláda také odmítla návrh místopředsedkyně lidoveckých poslanců Michaely Šojdrové (KDU-ČSL) na zrušení poplatků pro kojence a jejich matky v porodnicích.

     To znamená, že pokud se nastávající mamince narodí nový človíček, kterých potřebujeme urgentně jako sůl, platí porod, i na hned dvojnásobné poplatky na den! Takový krok  je pro mnoho rodin finančně náročný už i po „skvělé“ daňové reformě! Vyšší porodnost nutně potřebujeme, ale takové zákony proti českým maminkám nárůst porodnosti nových mladých  Čechů rozhodně nepodpoří.

     Což se nedá říci o individuích žádající o azyl v našem státě. Těm totiž vláda tyto poplatky zrušila a sdělila, že by to mohlo být hraničení s dobrými mravy. Ano, to je totiž správné. Člověk, který nepracuje, neodvádí daně našemu státu a je cizí státní příslušník, může přeci naši nevytunelovanou republiku vyžírat a parazitovat na ní! Už aby byly nové volby, tam se ukáže nový správný směr – Dělnická strana!

 

Jan Bednář

 

≡ 11. dubna  2008

Islám  a jeho nebezpečí pro Evropu            

     I když v našem městě zatím toto nebezpečí není tak aktuální, muslimové jsou spíše ve větších městech a hlavním městě Praze, tak možná i časem se rozšíří i do menších  měst. Ale Evropa už je tímto nebezpečím islámu nakažená. Možná to začalo 11. zářím 2001, kdy islámští teroristé zamířili letadly na newyorská dvojčata a vzali sebou tisíce lidí na smrt, vstoupil islám drsným způsobem do povědomí Západu, tedy Evropy a USA. Teror od té doby neustal a jeho hrozba mnohé znepokojuje. Jistě již jsme všichni slyšeli slovo Džihád – toto slovo je velmi aktuální a znamená boj proti všem, kteří se postaví proti šíření islámu.

     My ani nepotřebujeme v naší zemi a v celé Evropě budovat radar či nějaké zbrojní systémy, které by údajně měly být jako obrana proti útoků z Íránu a z dalších islámských zemí (i když všichni víme, že to USA chtějí na Rusko), ale muslimský svět nás nemusí vůbec dobývat vojensky, ten již naši Evropu dobývá jiným způsobem. A pokud naši a evropští poslanci, senátoři, ministři, vlády, prezidenti a státníci celé ještě dosud křesťanské Evropy budou k tomuto neteční, tak se budeme možná za takových 20 let divit, co se to tu bude dít za změny, které by nám omezovaly naši osobní svobodu a nařizovaly nám, ke komu se máme klanět a jak a kdy to máme dělat, koho máme poslouchat. Možná někteří korytáři by se klaněli a bylo by jim to jedno, že se změnil politický směr na islám (viz poslanec Melčák a Pohanka, ti by poklonkovali každému režimu, jen aby měli velké výhody). Chce to prostě určitou odvahu a změnu stylu v jednání politiků v celé Evropě. Jde o naši budoucnost. Nenechme si vzít to, co naši předci budovali, za co bojovali a co bránili proti islámu. Přece křesťanské hodnoty našeho kontinentu, i když naše země je na křesťanské hodnoty t.č. velmi skoupá.

 

(celý článek naleznete …zde)

Jiřina Kaldová

 

≡ 11. dubna  2008

Čechem na pár dní

     Za čtrnáct dní vypukne v Kanadě hokejové mistrovství světa a hned na to fotbalový festival evropských výběrů. Ač patřím mezi sportovní nadšence, podobné události mně již delší dobu nechávají relativně chladným, respektive co se konečného umístění našeho týmu týče. Ať už vyhrajeme nebo pojedeme domů po prvním týdnu, pro mě se nic nezmění a ani chleba dozajista levnější nebude. Nemluvě o tom, že jsem již vyrostl z falešných pocitů sebevědomí osobního vítězství po jakémkoliv sportovním úspěchu našich reprezentantů. Ne my, jak poté všichni tvrdí, ale naši fotbalisté zvítězili, dají si pár dní volna a obohatí své bankovní konto o hezkých pár set tisíc, zatímco já druhý den maximálně půjdu do práce s příšernou kocovinou a budu škemrat u šéfa o malou zálohu, abych opět přilepšil panu Romanovi z ČEZ. Rád oslavím naše vítězství v parlamentních volbách, ale křepčení na „Staromáku“ s patnáctkami mně opravdu nebere.

     Zároveň se i striktně vyhýbám sledování přímých přenosů vystoupení našich reprezentantů v pohostinských zařízeních. Jednak na to nemám peníze, nejsem ani zvědav na pivní řeči či odborné rady chytráků, co v životě nekopli do míče, ale především mi vadí, že najednou je každý Čech. 

     Naposledy jsem se podobné šaškárny zúčastnil před dvěma roky, kdy jsme hráli (a prohráli) ve finále hokejového MS se Švédskem. Bezprostředně po utkání zavládlo hrobové ticho, aby se pak spustila vášnivá diskuse, v níž každý rozdával rady a lámal rukami nad špatnou taktikou. Ono češství, které všichni projevovali do té doby dokud jsme vítězili, najednou vyšumělo jak bublinky od sektu. Češi nikdy nic neuměli, hráči jsou zhýčkané primadony, které zajímají jen dolary a ten Hadamczik, co to všechno zavinil, je stejně obyčejný Polák. Takové hlášky padaly celý večer. Po dvou hodinách těchto primitivních bludů si štamgasti všimli, že se nezúčastňuji debaty, ba co horšího, bavím se na baru s kamarádem o všedních věcech, jako by se nechumelilo. Na výtku, jak to že nesmutním  jako všichni ostatní, jsem opáčil, že mně naše prohra vůbec nezajímá a pivo tak jako tak bude zítra stejně drahé. Po tomto prohlášení jsem to panečku schytal. Že nejsem Čech, nadšenec a že je to se mnou opravdu špatný, když už ani nefandím.

     O tom, jací jsou Češi a nadšenci tyto pivní vykopávky jste se mohli přesvědčit o čtrnáct dní později u parlamentních voleb, kdy svou neúčastí rozhodli o tom, kdo dnes vládne naší zemi!

 

Petr Kříž

 

≡ 10. dubna  2008

Národní korporativismus ukončuje svoji činnost

     Když před pěti lety vznikal Národní korporativismus, byla národní scéna poněkud v útlumu. Chtěli jsme vytvořit hnutí, které by danou mezeru zaplnilo a věnovalo se nacionalistické činnosti na všech frontách. Nyní nacionalistická scéna v České republice prochází jednou ze svých největších proměn. Pomalu ustává doba, kdy si každý „hrál na svém písečku" a scéně vládla velká roztříštěnost jednotlivých formací.

     Dnes situace dospěla ke stavu, kdy jsou potřebné prakticky jen dvě organizace, oficiální politická strana a neoficiální, radikální uskupení, které bude oslovovat hlavně mladší generace a vychovávat je skrz politický aktivismus k trvalému zastávání našich hodnot. My jsme se kdysi vydali cestou pokusu o kombinaci obou dvou stylů, nyní však již není této snahy zapotřebí. K naší velké radosti totiž v České republice vyrostly organizace, které tyto úlohy zastávají na výbornou. S oběmi máme dlouhodobě přátelské vztahy a vzájemná spolupráce vždy fungovala bezvadně.

     Na oficiální národovecké scéně se rychle dostala do popředí Dělnická strana a jako aktivní síla stále roste. Svojí hierarchickou a pevnou strukturou dává šanci těm, kdo se chtějí zapojit do boje za svůj národ politickou cestou. První jejich zastupitelé již zasedají na obecních zastupitelstvech a stranické noviny, Dělnické listy, vycházejí v nákladu tisíců kusů a úspěšně šíří naše ideály mezi lidmi. Dělnická strana pravidelně kandiduje ve všech volbách a její další úspěchy jsou jen otázkou času.

     Na ulicích našich měst je čím dále více vidět aktivita Autonomních nacionalistů, aktivistické skupiny radikálního nacionalismu. Vývoj ukázal, že AN svým stylem jsou přesně tím, co může mladé lidi do řad nacionalistů přitáhnout. Svojí taktikou odporu bez vůdce, dostatečným prostorem pro svobodnou realizaci a netradičními formami aktivismu jsou AN možností pro každého, kdo se chce do národoveckých aktivit zapojit, bez ohledu na subkulturní příslušnost.

     Národní Korporativismus proto tímto oficiálně ukončuje svoji činnost. Pobočky NK budou nadále pokračovat ve své práci pod hlavičkou Autonomních nacionalistů. Dále vyzýváme všechny naše členy, kteří mají zájem o politickou činnost na oficiální úrovni, ke vstupu do Dělnické strany. Rovněž apelujeme na všechny nacionalisty, aby využili možnosti existujících uskupení a přidali se k nám na naší cestě za vítězstvím. Na závěr bych rád parafrázoval jeden známý výrok: My musíme společně chránit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.

 

Tiskový odbor NK

 

≡ 10. dubna  2008

Národe, probuď se!

     Co se to děje s naším milovaným národem, co se to děje s naší evropskou kulturou a civilizací?
Kam se poděla silná a hrdá mládež plná idealismu? Kde zmizela morálka a tradiční hodnoty, řád a pořádek? Kde je Evropa národů se svou tisíciletou tradicí? Jed liberalismu a multikultury zachvátil naši kdysi tak krásnou zem, vyvolení pánové otrávili studny, ze kterých čerpal život náš národ a zaplavili naše země lidmi ne-evropského původu, lidmi nám tak vzdálenými a cizími.

     Naše mládež, jež je naší jedinou nadějí do budoucna, je vystavována útokům drog, pornografických zvrhlostí, nemravných filmů, za vzor jsou jí dáváni homosexuálové, cikáni a další. A výsledek? Mládež totálně zdecimovaná a zkažená, další slepé ovečky tohoto zločinného systému. České ženy jsou vyzývány, aby měly děti co nejpozději či nejlépe vůbec, a dali přednost kariéře, a tak český národ vymírá, aby náš životní prostor zaplnili cizinci.

     Zavírají naše továrny a z těch co zůstaly vyhánějí české dělníky na úkor cizí pracovní síly, bují kriminalita, jaká nemá v dějinách obdoby, politické strany jsou zapleteny do korupce a skandálů, homosexuálové uzavírají sňatky a už se chystají na adopce dětí, jsme pomalu zbaveni své vlády a náš národ a stát již pomalu přestává existovat díky Evropské unii. A já se tě ptám, český dělníku, tohle opravdu chceš, do toho chceš přivést své děti? Proč dáváš své hlasy komunistům s jejich utopickým a protinárodním programem? Zapomněl jsi snad na Katyňský les, jež stojí jako tiché memento oběti bolševických vrahů? Anebo dáváš hlas jejich bratříčkovi s ČSSD, anebo rovnou ODS, aby tě oškubali až na kůži? Že nevíš koho volit? My máme řešení a máme program: národní a sociální!

     Chceš práci? My pošleme cizí pracovní síly zpátky domů a všem našim lidem dáme práci. Chceš mít šťastnou rodinu bez finančních problémů? My zcela podpoříme rodinou politiku a to finančně i společensky. Chceš mít zdravou mládež? My tvrdými zákony vymítíme drogy, pornografii a další nemravnosti. Chceš, aby naše země patřila opět našim lidem? My vyhostíme nežádoucí imigranty z naší vlasti, vystoupíme z EU a NATO a Čechy budou znovu patřit Čechům. A zdalipak ti nyní vrtá hlavou, kde na to vezmeme peníze? Na to jednoduše odpovím: my je vezmeme všem nepotřebným a zbytečným, všem těm, které živíme. Pokud s tímto vším souhlasíš (a já vím, že ano), pak podpoř Dělnickou stranu. Ale dlouho neváhej, mnoho času do záchrany našeho národa nezbývá. My máme potenciál a plán, jak vyvést národ z krize, zachránit ho před nevratným zánikem a vrátit mu zašlou slávu. Naše síla den ode dne vzrůstá, proto podpořte Dělnickou stranu. Národe, nenech se dále vést do propasti, zpřetrhej své okovy! Národe, probuď se!


Benedikt Vácha

 

 

Archiv článků

 

 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.